Prosimy o regularne sprawdzanie harmonogramów, ponieważ mogą ulec zmianie zajęcia lub sale.

Nauczyciel :

dr hab. inż. Wojciech Kordecki



Od 14-01-2019 do 18-01-2019

    Poniedziałek-piątek, Tydzień nieparzysty



Godz/Dzień14-01-201915-01-201916-01-201917-01-201918-01-2019
08:15-09:45------------------------------
10:00-11:30------------------------
s3SSK1;s3PAM1(2);s3PAM1(1)
C113
Tmisw (wyk)
11:45-13:15------------------
s2INF2(2);s2INF2(1);s2INF1(2);s2INF1(1)
C113
Ak (wyk)
------
13:30-15:00------------------------------
15:15-16:45------------------
s3PAM1(1);s3PAM1(2)
C227
Sd (sem)
------
17:00-18:30------------------------------
18:45-20:15------------------------------


Od 21-01-2019 do 25-01-2019

    Poniedziałek-piątek, Tydzień parzysty



Godz/Dzień21-01-201922-01-201923-01-201924-01-201925-01-2019
08:15-09:45------------------------------
10:00-11:30------------------------
s3SSK;s3PAM
V_WS5
Tmisw (wyk)
11:45-13:15------------------------
s2INF
V_WS5
Ak (wyk)
13:30-15:00------------------------------
15:15-16:45------------------------------
17:00-18:30------------------------------
18:45-20:15------------------------------



Sobota-Niedziela


Godz/Dzień15-12-201816-12-2018
08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
13:45-15:15
n2INF1;n2INF2
A245
Ak (wyk)
-----
15:30-17:00
n2INF1;n2INF2
A245
Ak (wyk)
-----
17:15-18:45----------
19:00-20:30----------

Godz/Dzień12-01-201913-01-2019
08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
13:45-15:15
n2INF1;n2INF2
C113
Ak (wyk)
-----
15:30-17:00
n2INF1;n2INF2
C113
Ak (wyk)
-----
17:15-18:45----------
19:00-20:30----------

Godz/Dzień02-02-201903-02-2019
08:15-09:45----------
10:00-11:30
Rezerwacja21;s1REZERWACJA3
C113
EI (wyk)
-----
11:45-13:15
s1REZERWACJA3;Rezerwacja21
C113
EI (wyk)
-----
13:45-15:15----------
15:30-17:00----------
17:15-18:45----------
19:00-20:30----------

Godz/Dzień16-02-201917-02-2019
08:15-09:45----------
10:00-11:30
Rezerwacja21
C212
EI (wyk)
-----
11:45-13:15
Rezerwacja21
C212
EI (wyk)
-----
13:45-15:15----------
15:30-17:00----------
17:15-18:45----------
19:00-20:30----------

Legenda:

SkrótNazwa
TmiswTechniki mikroprocesowe i systemy wbudowane
AkArchitektura komputerów
SdSeminarium dyplomowe
EIEgzamin INF