Prosimy o regularne sprawdzanie harmonogramów, ponieważ mogą ulec zmianie zajęcia lub sale.

Nauczyciel :

dr inż. Jerzy Kuś



Od 18-03-2019 do 22-03-2019

    Poniedziałek-piątek, Tydzień parzysty



Godz/Dzień18-03-201919-03-201920-03-201921-03-201922-03-2019
08:15-09:45
Rezerwacja20
D5
R (wyk)
------------------------
10:00-11:30
Rezerwacja20
D5
R (wyk)
------------------------
11:45-13:15
Rezerwacja20
D5
R (wyk)
------------------------
13:30-15:00
Rezerwacja20
D5
R (wyk)
------------------------
15:15-16:45------------------------------
17:00-18:30------------------------------
18:45-20:15------------------------------


Od 25-03-2019 do 29-03-2019

    Poniedziałek-piątek, Tydzień nieparzysty



Godz/Dzień25-03-201926-03-201927-03-201928-03-201929-03-2019
08:15-09:45
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------------
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------
10:00-11:30
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------------
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------
11:45-13:15
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------------
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------
13:30-15:00
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------------
Rezerwacja20
D5
Rezer (wyk)
------
15:15-16:45------------------------------
17:00-18:30------------------------------
18:45-20:15------------------------------



Sobota-Niedziela


Godz/Dzień23-02-201924-02-2019
08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
11:45-13:15
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
13:45-15:15
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
-----
17:15-18:45----------
19:00-20:30
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----

Godz/Dzień09-03-201910-03-2019
08:15-09:45
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
10:00-11:30
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
11:45-13:15
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----
13:45-15:15-----
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Miue (lab)
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
19:00-20:30
n3ZE1
D6
Miue (lab)
n3ZE1
D6
Ae (p)

Godz/Dzień06-04-201907-04-2019
08:15-09:45
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
-----
10:00-11:30
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
-----
11:45-13:15
n3ZE1
D6
Miue (lab)
-----
13:45-15:15----------
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----
19:00-20:30----------

Godz/Dzień13-04-201914-04-2019
08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
13:45-15:15-----
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
n3ZE1
D6
Ae (p)
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
n3ZE1
D6
Sd (sem)
19:00-20:30
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
n3ZE1
D6
Sd (sem)

Godz/Dzień11-05-201912-05-2019
08:15-09:45
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
10:00-11:30
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
11:45-13:15
n3ZE1
D6
Ae (p)
-----
13:45-15:15----------
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----
19:00-20:30----------

Godz/Dzień25-05-201926-05-2019
08:15-09:45
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
-----
10:00-11:30
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
-----
11:45-13:15
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
n3ZE1
D6
Miue (wyk)
13:45-15:15-----
n3ZE1
D6
Pc (wyk)
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Ae (p)
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Miue (lab)
n3ZE1
D6
Sd (sem)
19:00-20:30
n3ZE1
D6
Sd (sem)
n3ZE1
D6
Sd (sem)

Godz/Dzień15-06-201916-06-2019
08:15-09:45
n3ZE1
D6
Pc (ćw)
-----
10:00-11:30
n3ZE1
D6
Miue (lab)
-----
11:45-13:15----------
13:45-15:15
n3ZE1
D6
Ae (wyk)
-----
15:30-17:00
n3ZE1
D6
Ae (p)
-----
17:15-18:45
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----
19:00-20:30
n3ZE1
D6
Sd (sem)
-----

Legenda:

SkrótNazwa
RezerRezerwacja
MiueMaszyny i urządzenia energetyczne
PcPrzenoszenie ciepła
SdSeminarium dyplomowe
AeAudyting energetyczny