0

Poniedziałek 14-01-2019


Komunikaty:


Specjalno¶ć: s3EW



s3EW1s3EW2
Poniedziałek 14.01.2019
08:15-09:45Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
10:00-11:30Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Wtorek 15.01.2019
08:15-09:45-
-
-
Wuw (wt)
dr Kornelia Hübscher
A33
10:00-11:30-
-
-
Wuw (wt)
dr Kornelia Hübscher
A33
11:45-13:15Pzdospe (ćw)
dr Kornelia Hübscher
C126
Epzm (ćw)
dr Małgorzata Buchla
C123
13:30-15:00Epzm (ćw)
dr Małgorzata Buchla
C123
Pzdospe (ćw)
dr Kornelia Hübscher
C126
15:15-16:45Pzdospe (ćw)
dr Kornelia Hübscher
C126
Epzm (ćw)
dr Małgorzata Buchla
C123
17:00-18:30Różne
Legenda2
Różne
Różne
Legenda2
Różne
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
¦roda 16.01.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
Mwfiez (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
11:45-13:15Emzm (ćw)
dr Aleksandra Adamska-Osada
C102
Mwfiez (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
13:30-15:00Wnzri¶ (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
Emzm (ćw)
dr Aleksandra Adamska-Osada
C102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
Emzm (ćw)
dr Aleksandra Adamska-Osada
C102
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Czwartek 17.01.2019
08:15-09:45Wnzri¶ (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
-
-
-
10:00-11:30Wnzri¶ (ćw)
dr Katarzyna Sępowicz-Buczko
C123
-
-
-
11:45-13:15Mep (ćw)
dr Grażyna Maciak
C123
Mpztik (ćw)
dr Marek Kazimierowicz
C111
13:30-15:00Mpztik (ćw)
dr Marek Kazimierowicz
C111
Mep (ćw)
dr Grażyna Maciak
C123
15:15-16:45Różne
Legenda3
Różne
Różne
Legenda3
Różne
17:00-18:30Mep (wyk)
dr Grażyna Maciak
C125
Mep (wyk)
dr Grażyna Maciak
C125
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Pi±tek 18.01.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Sobota 19.01.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-
Niedziela 20.01.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-

Legenda:

N
P
jeżeli w bloku zajęć pojawi± się dwa przedmioty, dolny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
JoJęzyk obcy
WuwWarsztaty umiejętno¶ci wychowawczych
PzdospePraca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych
EpzmEdukacja plastyczna z metodyk±
Pdw1Przedmiot do wyboru 1
MwfiezMetodyka wychowania fizycznego i edukacji zdrowotnej
EmzmEdukacja muzyczna z metodyk±
Wnzri¶Współpraca nauczyciela z rodzicami i ¶rodowiskiem
MepMetodyka edukacji przyrodniczej
MpztikMetodyka prowadzenia zajęć technicznych i komputerowych
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw1prof. dr hab. Natalia PobirchenkoC122
Pdw1dr Grażyna MaciakC123
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Wanda GrelowskaC102
Sddr Marek KazimierowiczC111
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC205