Specjalność: n1A



Komunikaty:

n1A1
Sobota 2019-02-23
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA144
11:45-13:15Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
13:45-15:15Peiz (wyk)dr Joanna KencA36
15:30-17:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30---
Niedziela 2019-02-24
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA14
11:45-13:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA14
13:45-15:15Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA15
15:30-17:00Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA15
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-03-02
n1A1
08:15-09:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Pc (wyk)dr Marcin SiejaA36
15:30-17:00Pc (wyk)dr Marcin SiejaA36
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-03-03
n1A1
08:15-09:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
10:00-11:30Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
11:45-13:15Paco (wyk)dr Rafał KubikC125
13:45-15:15Paco (wyk)dr Rafał KubikC125
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-03-16
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA14
11:45-13:15Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA14
13:45-15:15Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA141
15:30-17:00Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA141
17:15-18:45Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
Niedziela 2019-03-17
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pc (wyk)dr Marcin SiejaA144
13:45-15:15Pc (wyk)dr Marcin SiejaA144
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-03-30
n1A1
08:15-09:45Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaA14
10:00-11:30Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaA14
11:45-13:15Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
13:45-15:15Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
15:30-17:00Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA245
17:15-18:45Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA245
19:00-20:30---
Niedziela 2019-03-31
n1A1
08:15-09:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA212
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA14
19:00-20:30---
Sobota 2019-04-13
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA14
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30---
Niedziela 2019-04-14
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Pc (wyk)dr Marcin SiejaA212
15:30-17:00Pc (wyk)dr Marcin SiejaA212
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-05-11
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA144
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Joanna KencA14
13:45-15:15Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30---
Niedziela 2019-05-12
n1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA14
13:45-15:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA14
15:30-17:00Pc (wyk)dr Marcin SiejaA14
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-05-18
n1A1
08:15-09:45Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaA14
10:00-11:30Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA14
11:45-13:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
19:00-20:30---
Niedziela 2019-05-19
n1A1
08:15-09:45Pc (wyk)dr Marcin SiejaA14
10:00-11:30Pc (wyk)dr Marcin SiejaA14
11:45-13:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-06-01
n1A1
08:15-09:45Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA14
10:00-11:30---
11:45-13:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Pc (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA245
17:15-18:45---
19:00-20:30---

SkrotNazwa
PprPodstawy prawa rodzinnego
OwiOchrona własności intelektualnej
PeizPodstawy ekonomii i zarządzania
PacoPrawo administracyjne część ogólna
PcPrawo cywilne
WdpzWstęp do praktyki zawodowej