SpecjalnoŠ: n1INF



Komunikaty:

n1INF1(1)n1INF1(2)
Sobota 2019-02-23
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC203Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC203
11:45-13:15Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
13:45-15:15Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
15:30-17:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA142Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA142
17:15-18:45Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
19:00-20:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
Niedziela 2019-02-24
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Md (wyk)dr Karol SelwatE1Md (wyk)dr Karol SelwatE1
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatE1Md (wyk)dr Karol SelwatE1
13:45-15:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
15:30-17:00PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212
17:15-18:45---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
19:00-20:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
Sobota 2019-03-09
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA142Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA142
13:45-15:15Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
15:30-17:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA14Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA14
17:15-18:45Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
19:00-20:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
Niedziela 2019-03-10
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45Md (wyk)dr Karol SelwatA36Md (wyk)dr Karol SelwatA36
10:00-11:30Md (wyk)dr Karol SelwatA36Md (wyk)dr Karol SelwatA36
11:45-13:15PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
13:45-15:15---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
15:30-17:00Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA14Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA14
17:15-18:45Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA14Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA14
19:00-20:30------
Sobota 2019-03-16
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA218
13:45-15:15Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
15:30-17:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC113Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC113
17:15-18:45Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaC113Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaC113
19:00-20:30Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaC113Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaC113
Niedziela 2019-03-17
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatC224Md (wyk)dr Karol SelwatC224
13:45-15:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
15:30-17:00---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-03-23
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
13:45-15:15Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
15:30-17:00Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC203Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC203
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-04-06
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
13:45-15:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-04-07
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212
10:00-11:30Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatA212Md (wyk)dr Karol SelwatA212
13:45-15:15Md (wyk)dr Karol SelwatA212Md (wyk)dr Karol SelwatA212
15:30-17:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
17:15-18:45Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA36Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA36
19:00-20:30Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA36Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA36
Niedziela 2019-04-14
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA212Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA212
11:45-13:15Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA212Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA212
13:45-15:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
15:30-17:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-04-27
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10---
10:00-11:30---Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
11:45-13:15Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222
13:45-15:15Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
15:30-17:00Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
17:15-18:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144
19:00-20:30Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144
Niedziela 2019-04-28
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatA212Md (wyk)dr Karol SelwatA212
13:45-15:15Md (wyk)dr Karol SelwatA212Md (wyk)dr Karol SelwatA212
15:30-17:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
17:15-18:45Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
19:00-20:30------
Sobota 2019-05-11
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA212Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA212
13:45-15:15Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA212Pgk (wyk)mgr Dariusz WŕdzinaA212
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-05-12
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
10:00-11:30---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatA245Md (wyk)dr Karol SelwatA245
13:45-15:15Md (wyk)dr Karol SelwatA245Md (wyk)dr Karol SelwatA245
15:30-17:00------
17:15-18:45Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA14Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA14
19:00-20:30Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA14Inrdiu-zp (wyk)dr Marcin SiejaA14
Sobota 2019-05-25
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
10:00-11:30Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10---
13:45-15:15Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
15:30-17:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144
17:15-18:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA144
19:00-20:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA144Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA144
Niedziela 2019-05-26
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
10:00-11:30Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
11:45-13:15PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA212
13:45-15:15---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-06-01
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA245Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA245
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA245Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA245
11:45-13:15Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC201Inrdiu-zp (Šw)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC201
13:45-15:15Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
15:30-17:00Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244Aisd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-06-02
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144
10:00-11:30---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
13:45-15:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-06-15
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
10:00-11:30Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
13:45-15:15Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212
15:30-17:00Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-06-16
n1INF1(1)n1INF1(2)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
10:00-11:30---PpII (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15Md (wyk)dr Karol SelwatC113Md (wyk)dr Karol SelwatC113
13:45-15:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC201Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC201
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------

SkrotNazwa
Inrdiu-zpInformatyk na rynku dˇbr i us│ug - zagadnienia prawne
PgkPodstawy grafiki komputerowej
AisdAlgorytmy i struktury danych
FizykFizyka
MdMatematyka dyskretna
PpIIPodstawy programowania I I