Specjalność: n1MBW



Komunikaty:

n1MBW1n1MBW2
Sobota 2019-02-23
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
10:00-11:30Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
11:45-13:15Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13
13:45-15:15Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13
15:30-17:00Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
17:15-18:45Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
19:00-20:30------
Niedziela 2019-02-24
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:45-15:15Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36
15:30-17:00Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36
17:15-18:45Odoiin (wt)dr Rafał KubikA15Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
19:00-20:30Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA32Odoiin (wt)dr Rafał KubikA15
Sobota 2019-03-02
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA14Szps (wyk)dr Beata SkwarekA14
13:45-15:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA14Szps (wyk)dr Beata SkwarekA14
15:30-17:00Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
17:15-18:45Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
19:00-20:30Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
Niedziela 2019-03-03
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113
11:45-13:15Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113
13:45-15:15Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA144Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
15:30-17:00Odoiin (wyk)dr Rafał KubikC125Odoiin (wyk)dr Rafał KubikC125
17:15-18:45Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA145
19:00-20:30Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA145Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32
Sobota 2019-03-16
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Jakub RzucidłoA32Sd (sem)dr Jakub RzucidłoA32
10:00-11:30Sd (sem)dr Jakub RzucidłoA32Sd (sem)dr Jakub RzucidłoA32
11:45-13:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144
13:45-15:15Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA36Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
15:30-17:00Ljo (ćw)Legenda2RóżneLjo (ćw)Legenda2Różne
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-03-17
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA16Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA16
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3RóżneSd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143---
13:45-15:15---Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143
15:30-17:00Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143Odoiin (wt)dr Rafał KubikA144
17:15-18:45Odoiin (wt)dr Rafał KubikA144Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143
19:00-20:30Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144
Sobota 2019-03-23
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA143---
10:00-11:30---Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA143
11:45-13:15Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
13:45-15:15Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
15:30-17:00Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
17:15-18:45Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
19:00-20:30------
Niedziela 2019-03-24
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
10:00-11:30Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
11:45-13:15Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
13:45-15:15Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
15:30-17:00Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
17:15-18:45Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
19:00-20:30------
Sobota 2019-03-30
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31---
10:00-11:30Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA16Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
13:45-15:15Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA16Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
15:30-17:00Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
17:15-18:45Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
19:00-20:30------
Niedziela 2019-03-31
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144
10:00-11:30Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16Odoiin (wt)dr Rafał KubikA31
11:45-13:15Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16Odoiin (wt)dr Rafał KubikA31
13:45-15:15Odoiin (wt)dr Rafał KubikA31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
15:30-17:00Odoiin (wt)dr Rafał KubikA31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
17:15-18:45Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA36Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
19:00-20:30Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA36Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
Sobota 2019-04-13
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:15-18:45Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144Bs (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
19:00-20:30------
Niedziela 2019-04-14
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
10:00-11:30Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
11:45-13:15Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
13:45-15:15Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
15:30-17:00Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
17:15-18:45Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA31Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
19:00-20:30------
Sobota 2019-04-27
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA217Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A145
10:00-11:30Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A145Pk (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA217
11:45-13:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA36Szps (wyk)dr Beata SkwarekA36
13:45-15:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA36Szps (wyk)dr Beata SkwarekA36
15:30-17:00Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
17:15-18:45Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
19:00-20:30------
Niedziela 2019-04-28
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
10:00-11:30Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14Zk (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
11:45-13:15Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31
13:45-15:15Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31
15:30-17:00Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32
17:15-18:45Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32
19:00-20:30Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA36
Niedziela 2019-05-12
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda6RóżneSd (sem)Legenda6Różne
11:45-13:15Odoiin (wyk)dr Rafał KubikC113Odoiin (wyk)dr Rafał KubikC113
13:45-15:15Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA141Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143
15:30-17:00Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA141Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143
17:15-18:45Zk (wt)mgr Dariusz StefaniakA143Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA141
19:00-20:30---Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA141
Sobota 2019-05-18
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (ćw)Legenda1RóżneLjo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144
13:45-15:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144
15:30-17:00Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31---
17:15-18:45---Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA31
19:00-20:30Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31
Niedziela 2019-05-19
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA15
10:00-11:30Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA15Odoiin (wt)dr Rafał KubikA32
11:45-13:15Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA15Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA15
13:45-15:15Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144
15:30-17:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA15Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA15
17:15-18:45Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA15Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA15
19:00-20:30------
Sobota 2019-06-01
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
11:45-13:15---Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
13:45-15:15Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13---
15:30-17:00Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13---
17:15-18:45Sd (sem)Legenda7RóżneSd (sem)Legenda7Różne
19:00-20:30Sd (sem)Legenda7RóżneSd (sem)Legenda7Różne
Niedziela 2019-06-02
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA14Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA14
10:00-11:30Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144Odoiin (wyk)dr Rafał KubikA144
11:45-13:15Odoiin (wt)dr Rafał KubikA141---
13:45-15:15Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA142Odoiin (wt)dr Rafał KubikA141
15:30-17:00Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA142---
17:15-18:45Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31
19:00-20:30Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA31
Sobota 2019-06-15
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45Ljo (ćw)Legenda2RóżneLjo (ćw)Legenda2Różne
10:00-11:30Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144
11:45-13:15Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144Szps (wyk)dr Beata SkwarekA144
13:45-15:15Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
15:30-17:00Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
17:15-18:45Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
19:00-20:30------
Niedziela 2019-06-16
n1MBW1n1MBW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA14Pzp (wyk)dr Zbigniew CesarzA14
13:45-15:15Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA32
15:30-17:00Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13Pzp (wt)dr Zbigniew CesarzA32
17:15-18:45---Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
19:00-20:30---Bs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13

SkrotNazwa
PkProces karny
BsBezpieczeństwo społeczne
ZkZarządzanie kryzysowe
OdoiinOchrona danych osobowych i informacji niejawnych
LjoLektorat języka obcego
SzpsStrategie zapobiegania patologiom społecznym
PzpPozamilitarne zagrożenia państwa
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
Ljomgr Agnieszka ŁakomskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
Ljomgr Agnieszka ŁakomskaC312
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA15
Sddr Anna BanaszewskaA16
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Jakub RzucidłoA31
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA12
Sddr Anna BanaszewskaA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA12
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA31
Sddr Anna BanaszewskaA32
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Jakub RzucidłoA32
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA33