Specjalno嗆: n2A



Komunikaty:

n2A1
Sobota 2018-10-06
n2A1
08:15-09:45Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA14
10:00-11:30Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA14
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA13
13:45-15:15PgPiU (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA13
15:30-17:00Jo (獞)Legenda1R騜ne
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2018-10-07
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A14
11:45-13:15Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A14
13:45-15:15Apibp (wt)dr Jakub Rzucid這A14
15:30-17:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
17:15-18:45PgPiU (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
19:00-20:30---
Sobota 2018-10-20
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA14
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA14
13:45-15:15Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA14
15:30-17:00Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30---
Niedziela 2018-10-21
n2A1
08:15-09:45Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA245
10:00-11:30Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA245
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
13:45-15:15PgPiU (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
15:30-17:00Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A36
17:15-18:45Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A36
19:00-20:30---
Sobota 2018-11-03
n2A1
08:15-09:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
10:00-11:30PgPiU (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
11:45-13:15Jo (獞)Legenda2R騜ne
13:45-15:15Jo (獞)Legenda2R騜ne
15:30-17:00Pa (wyk)mgr Andrzej MarekE1
17:15-18:45Pa (wyk)mgr Andrzej MarekE1
19:00-20:30Szd (wt)mgr Bo瞠na Jasiak-KaczmarekA14
Niedziela 2018-11-04
n2A1
08:15-09:45Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
10:00-11:30Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
11:45-13:15Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2018-11-17
n2A1
08:15-09:45PgPiU (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA212
10:00-11:30Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA212
11:45-13:15Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA36
13:45-15:15Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA36
15:30-17:00Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A245
17:15-18:45Apibp (wt)dr Jakub Rzucid這A245
19:00-20:30---
Niedziela 2018-11-18
n2A1
08:15-09:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA36
10:00-11:30PgPiU (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA36
11:45-13:15Ao (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
13:45-15:15PgPiU (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
15:30-17:00Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
17:15-18:45Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA144
19:00-20:30---
Sobota 2018-12-01
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA36
11:45-13:15Jo (獞)Legenda1R騜ne
13:45-15:15Jo (獞)Legenda1R騜ne
15:30-17:00Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45PgPiU (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA212
19:00-20:30Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA212
Niedziela 2018-12-02
n2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bo瞠na Jasiak-KaczmarekC222
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bo瞠na Jasiak-KaczmarekC222
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
13:45-15:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA144
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2018-12-15
n2A1
08:15-09:45Ao (wyk)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA14
10:00-11:30Ao (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA14
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA31
13:45-15:15Jo (獞)Legenda3R騜ne
15:30-17:00Jo (獞)Legenda3R騜ne
17:15-18:45Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
Sobota 2019-01-12
n2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bo瞠na Jasiak-KaczmarekA13
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bo瞠na Jasiak-KaczmarekA13
11:45-13:15Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA14
13:45-15:15Zpup (wt)dr Marcin SiejaA31
15:30-17:00Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA144
17:15-18:45Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA144
19:00-20:30---
Niedziela 2019-01-13
n2A1
08:15-09:45Jo (獞)mgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
10:00-11:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA36
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA36
13:45-15:15PgPiU (wyk)dr Eugeniusz Szyd這wskiA36
15:30-17:00Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA144
17:15-18:45Zpup (wt)dr Marcin SiejaA144
19:00-20:30---
Sobota 2019-01-26
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pa (wyk)mgr Andrzej MarekA31
13:45-15:15Jo (獞)mgr Anita WawrzyniakA15
15:30-17:00Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA14
17:15-18:45Zpup (wyk)dr Marcin SiejaA14
19:00-20:30Zpup (wt)dr Marcin SiejaA14
Niedziela 2019-01-27
n2A1
08:15-09:45Ao (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA31
10:00-11:30PgPiU (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA31
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew Wr鏏lewskiA31
13:45-15:15Apibp (wyk)dr Jakub Rzucid這A36
15:30-17:00Apibp (wt)dr Jakub Rzucid這A32
17:15-18:45Pacs (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30---

SkrotNazwa
PaProcedury administracyjne
PgPiUPrawo gospodarcze Polski i UE
JoJ瞛yk obcy
ApibpAdministracja porz康ku i bezpiecze雟twa publicznego
PacsPrawo administracyjne cz窷 szczeg馧owa
AoAdministrowanie ochron 鈔odowiska
SzdStatystyka z demografi
ZpupZam闚ienia publiczne, umowy publicznoprawne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC313
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC19
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC312