Specjalność: n2BW



Komunikaty:

n2BW1
Sobota 2018-10-06
n2BW1
08:15-09:45Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA217
10:00-11:30Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA217
11:45-13:15Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA143
13:45-15:15Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA143
15:30-17:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA143
17:15-18:45Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA143
19:00-20:30---
Niedziela 2018-10-07
n2BW1
08:15-09:45Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
13:45-15:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
15:30-17:001Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA141
17:15-18:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA141
19:00-20:30---
Sobota 2018-10-20
n2BW1
08:15-09:45Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
10:00-11:30Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
11:45-13:15Lzjo (lab)Legenda1Różne
13:45-15:15Lzjo (lab)Legenda1Różne
15:30-17:00Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
17:15-18:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
19:00-20:30---
Niedziela 2018-10-21
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA212
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA245
13:45-15:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA245
15:30-17:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
19:00-20:30---
Sobota 2018-11-03
n2BW1
08:15-09:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
13:45-15:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA36
15:30-17:00Lzjo (lab)Legenda2Różne
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2018-11-04
n2BW1
08:15-09:45Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA16
10:00-11:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA16
11:45-13:15---
13:45-15:15---
15:30-17:001Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
17:15-18:451Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
19:00-20:30---
Sobota 2018-11-17
n2BW1
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA36
10:00-11:30Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA36
11:45-13:15Lzjo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Lzjo (lab)Legenda2Różne
15:30-17:001Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA12
17:15-18:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA12
19:00-20:30Ppc (wt)dr Marcin SiejaA31
Niedziela 2018-11-18
n2BW1
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA144
10:00-11:30Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA142
11:45-13:15Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA142
13:45-15:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA245
15:30-17:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA245
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2018-11-24
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:45-15:15Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
15:30-17:00Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2018-12-01
n2BW1
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA14
10:00-11:30Ppc (wt)dr Marcin SiejaA14
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:45-15:15Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
15:30-17:00Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
19:00-20:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
Niedziela 2018-12-02
n2BW1
08:15-09:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA143
10:00-11:30KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA143
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA143
13:45-15:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA143
15:30-17:00Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA245
17:15-18:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA245
19:00-20:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA14
Sobota 2018-12-15
n2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
10:00-11:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA141
11:45-13:15Lzjo (lab)Legenda3Różne
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2018-12-16
n2BW1
08:15-09:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
10:00-11:30KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA144
13:45-15:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA144
15:30-17:001Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144
17:15-18:451Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144
19:00-20:30---
Sobota 2019-01-12
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Lzjo (lab)Legenda4Różne
13:45-15:15Lzjo (lab)mgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
15:30-17:00Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA245
17:15-18:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA245
19:00-20:30Ppc (wt)dr Marcin SiejaA31
Sobota 2019-01-19
n2BW1
08:15-09:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA144
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA144
11:45-13:15---
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-01-26
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Lzjo (lab)mgr Agnieszka ŁakomskaA12
11:45-13:15---
13:45-15:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA141
15:30-17:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:15-18:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
19:00-20:30---
Niedziela 2019-01-27
n2BW1
08:15-09:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
10:00-11:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA245
13:45-15:15Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA245
15:30-17:00Ppc (wyk)dr Marcin SiejaA245
17:15-18:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
19:00-20:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31

SkrotNazwa
SbwSystem bezpieczeństwa wewnętrznego
SopSystem obronności państwa
RipzRozpoznanie i prognozowanie zagrożeń
WspWspółczesne systemy polityczne
1Pk1 Podstawy kryminalistyki
LzjoLektorat z jezyka obcego
PkPodstawy kryminologii
WfWychowanie fizyczne
PpcPodstawy prawa cywilnego
KewEŚ-WKonflikty etniczne w Europie Środowo - Wschodniej
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Lzjomgr Agnieszka ŁakomskaA203
Lzjomgr Ewa Rosowicz-KobiakC313
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Lzjomgr Ewa Rosowicz-KobiakC19
Lzjomgr Agnieszka ŁakomskaA203
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Lzjomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Lzjomgr Ewa Rosowicz-KobiakC312
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Lzjomgr Agnieszka ŁakomskaA203
Lzjomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311