Specjalno: n2INF



Komunikaty:

n2INF1n2INF2
Sobota 2018-09-29
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212
11:45-13:15Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC11Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213
13:45-15:15Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213---
15:30-17:00Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC311Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC311
17:15-18:45Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
19:00-20:30Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
Niedziela 2018-09-30
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2018-10-06
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144
10:00-11:30Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA144Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA144
13:45-15:15------
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2018-10-07
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10
10:00-11:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113
13:45-15:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2018-10-14
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ja (w)mgr Izabela SeleraC311Ja (w)mgr Izabela SeleraC311
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA212
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA212
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC221
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221
17:15-18:45---Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213
19:00-20:30Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213---
Sobota 2018-10-27
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15---Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213
13:45-15:15Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213---
15:30-17:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
17:15-18:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
19:00-20:30------
Niedziela 2018-10-28
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC125Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC125
11:45-13:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC125Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC125
13:45-15:15Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC125Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC125
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC125Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC125
17:15-18:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16
Sobota 2018-11-03
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ja (w)Legenda1RneJa (w)Legenda1Rne
10:00-11:30Ja (w)Legenda1RneJa (w)Legenda1Rne
11:45-13:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
15:30-17:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
17:15-18:45Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
19:00-20:30------
Niedziela 2018-11-04
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiA14Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiA14
13:45-15:15Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221
17:15-18:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16
Sobota 2018-11-24
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC11Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszC314
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA144Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA144
11:45-13:15Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC11Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213
13:45-15:15Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213---
15:30-17:00Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA213Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
17:15-18:45Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125
19:00-20:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125
Niedziela 2018-11-25
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ak (wyk)mgr in. Jan DudaA245Ak (wyk)mgr in. Jan DudaA245
10:00-11:30Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
11:45-13:15Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113
15:30-17:00Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113
17:15-18:45Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC222Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC222
19:00-20:30Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC212Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC212
Sobota 2018-12-08
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC113Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC113
10:00-11:30Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC113Ak (wyk)mgr in. Jan DudaC113
11:45-13:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
15:30-17:00Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA14Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA14
17:15-18:45Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA14Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA14
19:00-20:30Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC11---
Niedziela 2018-12-09
n2INF1n2INF2
08:15-09:45---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC113
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC201Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC201
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2018-12-15
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
11:45-13:15Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
13:45-15:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245
15:30-17:00Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245
17:15-18:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC11
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC11Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16
Niedziela 2018-12-16
n2INF1n2INF2
08:15-09:45---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC212Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC212
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221
17:15-18:45Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC221
19:00-20:30------
Sobota 2019-01-12
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC11---
10:00-11:30Ja (w)Legenda4RneJa (w)Legenda4Rne
11:45-13:15Ja (w)Legenda4RneJa (w)Legenda4Rne
13:45-15:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
15:30-17:00Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
17:15-18:45Sk (lab)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA218Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
19:00-20:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113
Niedziela 2019-01-13
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10
10:00-11:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16
11:45-13:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC224Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC224
13:45-15:15Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC201
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-01-19
n2INF1n2INF2
08:15-09:45Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA218---
10:00-11:30------
11:45-13:15Ak (wyk)mgr in. Jan DudaA212Ak (wyk)mgr in. Jan DudaA212
13:45-15:15---Bd (lab)mgr in. Krzysztof KolbuszA244
15:30-17:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
17:15-18:45---Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiA244
19:00-20:30------
Niedziela 2019-01-20
n2INF1n2INF2
08:15-09:45------
10:00-11:30Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA144
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA144Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA144
13:45-15:15Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113Pmpis (wyk)dr in. Ryszard RbowskiC113
15:30-17:00Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC225Pmpis (w)dr in. Ryszard RbowskiC225
17:15-18:45Ak (lab)mgr in. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in. Marcin mudaC10---

SkrotNazwa
PtiPodstawy teorii informacji
SkSieci komputerowe
BdBazy danych
JaJzyk angielski
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
PmpisPodstawy metod probabilistycznych i statystyki
AkArchitektura komputerw
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Jamgr Izabela SeleraC314
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Jamgr Izabela SeleraC314
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraC203
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraC19
Jamgr Magdalena ArdeliC313