Specjalność: n3RP



Komunikaty:

n3RP1(1)n3RP1(2)
Sobota 2019-02-23
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA143Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA143
13:45-15:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA143Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA143
15:30-17:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203
19:00-20:30------
Niedziela 2019-02-24
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
10:00-11:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA15
13:45-15:15Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC19Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC19
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
17:15-18:45Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203
Sobota 2019-03-09
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
10:00-11:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
11:45-13:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212
13:45-15:15Pd (wyk)dr Błażej PrusC212Pd (wyk)dr Błażej PrusC212
15:30-17:00---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA213
17:15-18:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
19:00-20:30------
Niedziela 2019-03-10
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203Sd (sem)dr Bożena RudnickaC203
11:45-13:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC212Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC212
13:45-15:15Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
17:15-18:45Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA217Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA217
19:00-20:30Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA217Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA217
Sobota 2019-03-23
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
11:45-13:15Pd (wyk)dr Błażej PrusA245Pd (wyk)dr Błażej PrusA245
13:45-15:15Pd (wt)dr Błażej PrusA245Pd (wt)dr Błażej PrusA245
15:30-17:00Ppol (wyk)dr Błażej PrusA245Ppol (wyk)dr Błażej PrusA245
17:15-18:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
19:00-20:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
Niedziela 2019-03-24
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15------
13:45-15:15------
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-04-06
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
10:00-11:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
11:45-13:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusA143Ppol (wyk)dr Błażej PrusA143
13:45-15:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusA143Ppol (wyk)dr Błażej PrusA143
15:30-17:00Pd (wt)dr Błażej PrusA143Pd (wt)dr Błażej PrusA143
17:15-18:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244
19:00-20:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244
Niedziela 2019-04-07
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC18Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC18
17:15-18:45Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC113Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC113
19:00-20:30Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC113Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC113
Sobota 2019-04-27
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244
10:00-11:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141
13:45-15:15Pd (wyk)dr Błażej PrusC201Pd (wyk)dr Błażej PrusC201
15:30-17:00Pd (wt)dr Błażej PrusC201Pd (wt)dr Błażej PrusC201
17:15-18:45Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141
19:00-20:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244---
Niedziela 2019-04-28
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC201Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC201
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201
Sobota 2019-05-11
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA244
10:00-11:30Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA145Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA145
11:45-13:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113
13:45-15:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113
15:30-17:00Pd (wyk)dr Błażej PrusC113Pd (wyk)dr Błażej PrusC113
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18Sd (sem)dr Bożena RudnickaC18
Niedziela 2019-05-12
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC222Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC222
13:45-15:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC222Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC222
15:30-17:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
19:00-20:30------
Sobota 2019-05-25
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pd (wyk)dr Błażej PrusC113Pd (wyk)dr Błażej PrusC113
13:45-15:15Pd (wt)dr Błażej PrusC201Pd (wt)dr Błażej PrusC201
15:30-17:00Pd (wt)dr Błażej PrusC201Pd (wt)dr Błażej PrusC201
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201Sd (sem)dr Bożena RudnickaC201
Niedziela 2019-05-26
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC201Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC201
13:45-15:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC201Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC201
15:30-17:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122
17:15-18:45Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC122
19:00-20:30Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC212Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC212

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
RpRachunkowość podatkowa
SdSeminarium dyplomowe
RpiepRozliczenia podatkowe i ewidencja podatkowa
MssfMiędzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej
KsipKontrola skarbowa i podatkowa
RfzRachunkowość finansowa zaawansowana
PpolPodatki pośrednie oraz lokalne
PdPodatki dochodowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Sylwia ZajchowskaA203
Jomgr Magdalena ArdeliC311
Jomgr Agnieszka ŁakomskaC312
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC314