Specjalność: s1A



Komunikaty:

s1A1
Poniedziałek 2019-02-18
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
13:30-15:00Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
15:15-16:45Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
17:00-18:30Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
18:45-20:15---
Wtorek 2019-02-19
s1A1
08:15-09:45Pc (wt)dr Helena BabiuchA13
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchA144
11:45-13:15Pc (wyk)dr Helena BabiuchA144
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-02-20
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Peiz (wyk)dr Joanna KencC224
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Joanna KencC224
13:30-15:00Peiz (wt)mgr Paweł MacugaC222
15:15-16:45Peiz (wt)mgr Paweł MacugaC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
17:00-18:30Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
18:45-20:15---
Wtorek 2019-02-26
s1A1
08:15-09:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchC212
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchC212
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-28
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-04
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
15:15-16:45Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA32
17:00-18:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA16
18:45-20:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA16
Środa 2019-03-06
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Peiz (wyk)dr Joanna KencC125
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Joanna KencC125
13:30-15:00Pc (wyk)dr Helena BabiuchC113
15:15-16:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchC113
17:00-18:30Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA15
18:45-20:15Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA15
Czwartek 2019-03-07
s1A1
08:15-09:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-11
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA318
13:30-15:00Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA318
15:15-16:45Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA318
17:00-18:30Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA318
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-12
s1A1
08:15-09:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchA213
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-14
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-20
s1A1
08:15-09:45Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekC113
10:00-11:30Ppr (wt)mgr Andrzej MarekC113
11:45-13:15Pc (wyk)dr Helena BabiuchA36
13:30-15:00Pc (wyk)dr Helena BabiuchA36
15:15-16:45Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA16
17:00-18:30Peiz (wt)mgr Paweł MacugaA16
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-21
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-25
s1A1
08:15-09:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchC212
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchC212
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchC127
13:30-15:00---
15:15-16:45Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA32
17:00-18:30Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
18:45-20:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
Czwartek 2019-03-28
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-01
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA245
15:15-16:45Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA245
17:00-18:30Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-04
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Peiz (wt)mgr Paweł MacugaC127
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-08
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pc (wyk)dr Helena BabiuchA36
13:30-15:00Pc (wyk)dr Helena BabiuchA36
15:15-16:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
17:00-18:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA14
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-09
s1A1
08:15-09:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA212
10:00-11:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA212
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-10
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)dr n. med. Małgorzata BujnowskaA31
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Joanna KencC113
13:30-15:00Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekC113
15:15-16:45Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-11
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-16
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-20
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
15:15-16:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
17:00-18:30Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA15
18:45-20:15Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA15
Czwartek 2019-05-23
s1A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaC113
13:30-15:00Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaC113
15:15-16:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
Wtorek 2019-05-28
s1A1
08:15-09:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchA16
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchA16
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s1A1
08:15-09:45Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
10:00-11:30Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaA14
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-03
s1A1
08:15-09:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
10:00-11:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
11:45-13:15Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
13:30-15:00Pc (wyk)dr Helena BabiuchA14
15:15-16:45Pc (wyk)dr Helena BabiuchA14
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-04
s1A1
08:15-09:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-06
s1A1
08:15-09:45Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoC113
15:15-16:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoC113
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-10
s1A1
08:15-09:45Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
10:00-11:30Paco (wyk)dr Rafał KubikA144
11:45-13:15Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
13:30-15:00Ppr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
15:15-16:45Ppr (wt)mgr Andrzej MarekA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-11
s1A1
08:15-09:45Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
10:00-11:30Pc (wyk)dr Helena BabiuchA16
11:45-13:15Pc (wyk)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-06-12
s1A1
08:15-09:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaC113
13:30-15:00Peiz (wyk)dr Jolanta RadkowskaC113
15:15-16:45Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-13
s1A1
08:15-09:45Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
15:15-16:45Owi (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
17:00-18:30Pc (wt)dr Helena BabiuchA16
18:45-20:15---

SkrotNazwa
PacoPrawo administracyjne część ogólna
PprPodstawy prawa rodzinnego
PcPrawo cywilne
PeizPodstawy ekonomii i zarządzania
PeizPodstawy ekonomii i zarządzania
WdpzWstęp do praktyki zawodowej
OwiOchrona własności intelektualnej