Specjalność: s1PED



Komunikaty:

s1PED1s1PED2
Poniedziałek 2019-02-18
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
13:30-15:00Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-02-19
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224
18:45-20:15------
Czwartek 2019-02-21
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC127---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-02-22
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-02-25
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
13:30-15:00Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
17:00-18:30Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
18:45-20:15------
Wtorek 2019-02-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122
17:00-18:30Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-01
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
11:45-13:15Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
13:30-15:00Mbp (ćw)dr Beata FedynC122---
15:15-16:45Mbp (ćw)dr Beata FedynC122---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-03-04
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-05
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC123
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-08
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-03-11
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
13:30-15:00Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-12
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123---
10:00-11:30Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC125Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
11:45-13:15Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-15
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
11:45-13:15Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
13:30-15:00Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-03-18
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda2RóżneJo (ćw)Legenda2Różne
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC125---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-19
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123
11:45-13:15Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC224Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC224
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-21
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
11:45-13:15Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC127
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-22
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-03-25
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
13:30-15:00Jo (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA15Jo (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
13:30-15:00Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
15:15-16:45---Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-29
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Mbp (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC224
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-04-01
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda3RóżneJo (ćw)Legenda3Różne
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-02
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-05
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC122---
11:45-13:15Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-04-08
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-09
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-12
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA16---
10:00-11:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC122---
11:45-13:15Mbp (ćw)dr Beata FedynC122Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA16
13:30-15:00---Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
15:15-16:45---Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-04-15
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
10:00-11:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC125Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC125
11:45-13:15Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC125Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC125
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-16
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123
11:45-13:15Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaA14Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaA14
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Mbp (ćw)dr Beata FedynC122
11:45-13:15Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45Mbp (ćw)dr Beata FedynC122---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-04-29
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA13Jo (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
10:00-11:30Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-30
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC127---
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC127---
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA16Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA16
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-05-06
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda5RóżneJo (ćw)Legenda5Różne
10:00-11:30Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA142
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-07
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
10:00-11:30---Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123
11:45-13:15Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC123Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA145
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA145Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-05-13
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda6RóżneJo (ćw)Legenda6Różne
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-14
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA143Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC224Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC224
17:00-18:30Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC224
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-16
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC113Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC113
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC122Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-05-17
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Mbp (ćw)dr Beata FedynC123
11:45-13:15---Mbp (ćw)dr Beata FedynC123
13:30-15:00Mbp (ćw)dr Beata FedynC123---
15:15-16:45Mbp (ćw)dr Beata FedynC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-05-20
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda7RóżneJo (ćw)Legenda7Różne
10:00-11:30Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
11:45-13:15Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
13:30-15:00Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12
15:15-16:45Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-21
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC127
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC127Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherA36Dp (wyk)dr Kornelia HübscherA36
13:30-15:00Dp (wyk)dr Kornelia HübscherA36Dp (wyk)dr Kornelia HübscherA36
15:15-16:45Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-23
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
11:45-13:15Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC127Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC113
17:00-18:30Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC113Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC113
18:45-20:15------
Piątek 2019-05-24
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-05-27
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC113
13:30-15:00Jo (ćw)mgr Ewa Rosowicz-KobiakC311Jo (ćw)mgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-28
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC123Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
11:45-13:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Ps (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-30
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122---
11:45-13:15Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC123
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC123Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-06-03
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA245Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA245
11:45-13:15Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-06-04
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC125
10:00-11:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC125Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC125
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
18:45-20:15------
Czwartek 2019-06-06
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC226---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-06-11
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:15------
13:30-15:00Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
15:15-16:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Pd (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125Pd (wyk)dr Małgorzata BuchlaC125
18:45-20:15------
Czwartek 2019-06-13
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
11:45-13:15Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC225
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
PsPsychologia społeczna
PrcPsychologia rozwoju człowieka
DpDiagnostyka pedagogiczna
PdPodstawy dydaktyki
TpwTeoretyczne podstawy wychowania
PsPedagogika społeczna
PdpzPrzygotowanie do praktyk zawodowych
MbpMetody badań pedagogicznych
KsKomunikacja społeczna
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA16
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA217
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC125
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA13
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA13
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA13
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC311