s1ZPK1u | |||
Środa 2024-02-14 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | prof. dr hab. inż. Zdzisław Jasiński | C201 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-02-16 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda1 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-02-19 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | A14 |
17:00-18:30 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | A36 |
18:45-20:15 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | A144 |
Piątek 2024-02-23 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | - | - | - |
Sobota 2024-02-24 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A142 |
10:00-11:30 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A142 |
11:45-13:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A15 |
13:45-15:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A15 |
15:30-17:00 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A242 |
17:15-18:45 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A242 |
19:00-20:30 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A15 |
Niedziela 2024-02-25 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A12 |
10:00-11:30 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A12 |
11:45-13:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A31 |
13:45-15:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A31 |
15:30-17:00 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A12 |
17:15-18:45 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A31 |
19:00-20:30 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A31 |
Poniedziałek 2024-02-26 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | A14 |
18:45-20:15 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | A14 |
Wtorek 2024-02-27 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | A14 |
17:00-18:30 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | A14 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | A245 |
Czwartek 2024-02-29 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_10 |
18:45-20:15 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_10 |
Piątek 2024-03-01 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Poniedziałek 2024-03-04 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_04 |
18:45-20:15 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_04 |
Wtorek 2024-03-05 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_10 |
17:00-18:30 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_10 |
18:45-20:15 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_10 |
Środa 2024-03-06 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
Piątek 2024-03-08 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | Online_101 |
18:45-20:15 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_101 |
Sobota 2024-03-09 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
10:00-11:30 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
11:45-13:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A15 |
13:45-15:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A15 |
15:30-17:00 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A14 |
17:15-18:45 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A14 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Niedziela 2024-03-10 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A212 |
10:00-11:30 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A212 |
11:45-13:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A16 |
13:45-15:15 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
15:30-17:00 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A212 |
17:15-18:45 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A212 |
19:00-20:30 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
Wtorek 2024-03-12 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_101 |
18:45-20:15 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_102 |
Czwartek 2024-03-14 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_10 |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_10 |
18:45-20:15 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_100 |
Piątek 2024-03-15 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Wtorek 2024-03-19 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_08 |
17:00-18:30 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_08 |
18:45-20:15 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_08 |
Środa 2024-03-20 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sd (sem) | Legenda4 | R�ne |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Niedziela 2024-03-24 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A212 |
10:00-11:30 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A212 |
11:45-13:15 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
13:45-15:15 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
15:30-17:00 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A242 |
17:15-18:45 | - | - | - |
19:00-20:30 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-03-25 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_07 |
18:45-20:15 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_07 |
Wtorek 2024-03-26 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_105 |
18:45-20:15 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_105 |
Wtorek 2024-04-02 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_07 |
Środa 2024-04-03 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
Piątek 2024-04-05 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Wtorek 2024-04-09 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_07 |
17:00-18:30 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_07 |
18:45-20:15 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_102 |
Czwartek 2024-04-11 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_09 |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_09 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Sobota 2024-04-13 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
10:00-11:30 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
11:45-13:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A14 |
13:45-15:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A14 |
15:30-17:00 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A245 |
17:15-18:45 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A245 |
19:00-20:30 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A15 |
Niedziela 2024-04-14 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A144 |
10:00-11:30 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A144 |
11:45-13:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
13:45-15:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
15:30-17:00 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | C125 |
17:15-18:45 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | C125 |
19:00-20:30 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A212 |
Poniedziałek 2024-04-15 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_08 |
18:45-20:15 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_08 |
Wtorek 2024-04-16 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_07 |
18:45-20:15 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_07 |
Środa 2024-04-17 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_05 |
Piątek 2024-04-19 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Wtorek 2024-04-23 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_101 |
18:45-20:15 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_103 |
Czwartek 2024-04-25 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_09 |
17:00-18:30 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_101 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-04-26 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_10 |
18:45-20:15 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_10 |
Poniedziałek 2024-04-29 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_07 |
18:45-20:15 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_07 |
Wtorek 2024-04-30 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_06 |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_06 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-05-07 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_07 |
17:00-18:30 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_07 |
18:45-20:15 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_101 |
Środa 2024-05-08 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | prof. dr hab. inż. Zdzisław Jasiński | Online_10 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-05-10 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Niedziela 2024-05-12 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | C113 |
10:00-11:30 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | C113 |
11:45-13:15 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | C10 |
13:45-15:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | C113 |
15:30-17:00 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | C113 |
17:15-18:45 | - | - | - |
19:00-20:30 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-05-13 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_07 |
18:45-20:15 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_07 |
Wtorek 2024-05-14 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_07 |
17:00-18:30 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | Online_03 |
18:45-20:15 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | Online_03 |
Środa 2024-05-15 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
Piątek 2024-05-17 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_05 |
17:00-18:30 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-05-21 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_05 |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_09 |
18:45-20:15 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_09 |
Środa 2024-05-22 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | Sd (sem) | prof. dr hab. inż. Zdzisław Jasiński | Online_05 |
Czwartek 2024-05-23 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | Online_07 |
Piątek 2024-05-24 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | Jo (ćw) | Legenda2 | Rďż˝ne |
Sobota 2024-05-25 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A213 |
10:00-11:30 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A213 |
11:45-13:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
13:45-15:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A212 |
15:30-17:00 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
17:15-18:45 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Niedziela 2024-05-26 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A14 |
10:00-11:30 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A14 |
11:45-13:15 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A14 |
13:45-15:15 | Zp (wt) | dr Paweł Skowron | A14 |
15:30-17:00 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A245 |
17:15-18:45 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A14 |
19:00-20:30 | Ssf (ćw) | mgr Agnieszka Koryś | A14 |
Poniedziałek 2024-05-27 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_07 |
18:45-20:15 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | Online_07 |
Wtorek 2024-05-28 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | Online_07 |
17:00-18:30 | Pfip (wyk) | dr Marta Stanisławska | Online_06 |
18:45-20:15 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | Online_08 |
Wtorek 2024-06-04 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ssf (wyk) | dr Bożena Rudnicka | C212 |
17:00-18:30 | Rz (wyk) | dr Bożena Rudnicka | C212 |
18:45-20:15 | Zp (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | C125 |
Środa 2024-06-05 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda6 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | dr Justyna Lewandowska-Bratek | A141 |
Piątek 2024-06-07 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Odm (wyk) | dr inż. Renata Gnitecka | C125 |
17:00-18:30 | Jo (ćw) | Legenda7 | Rďż˝ne |
18:45-20:15 | - | - | - |
Sobota 2024-06-08 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
10:00-11:30 | Zf (wt) | dr Zofia Łękawa | A212 |
11:45-13:15 | Zf (wyk) | dr Zofia Łękawa | A212 |
13:45-15:15 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | C203 |
15:30-17:00 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | C203 |
17:15-18:45 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
19:00-20:30 | Pi (wt) | dr Paweł Jóźwiakowski | A212 |
Niedziela 2024-06-09 | |||
s1ZPK1u | |||
08:15-09:45 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | C314 |
10:00-11:30 | Rz (ćw) | mgr Irena Izbiańska | A13 |
11:45-13:15 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A31 |
13:45-15:15 | Zs (wyk) | dr Sławomir Kryszkowski | A14 |
15:30-17:00 | Pi (wyk) | dr Paweł Jóźwiakowski | A14 |
17:15-18:45 | Zs (wt) | dr Sławomir Kłosowski | A12 |
19:00-20:30 | Odm (lab) | dr inż. Renata Gnitecka | A244 |
Skrot | Nazwa |
---|---|
Sd | Seminarium dyplomowe |
Jo | Język obcy |
Zf | Zarządzanie finansami |
Odm | Optymalizacja decyzji menedżerskich |
Pi | Portfel inwestycyjny |
Rz | Rachunkowość zarządcza |
Ssf | Standardy sprawozdawczości finansowej |
Zs | Zarządzanie strategiczne |
Zp | Zarządzanie projektami |
Pfip | Prawo finansowe i podatkowe |
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|