Specjalno¶ć: s2AZ



Komunikaty:

s2AZ1
Poniedziałek 2019-02-18
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-02-19
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-02-20
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda2Różne
10:00-11:30Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA15
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA15
13:30-15:00Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA15
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s2AZ1
08:15-09:45Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
10:00-11:30Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
11:45-13:15Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA245
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiC113
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczC113
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
Poniedziałek 2019-02-25
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiC18
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-02-26
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-02-27
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda4Różne
10:00-11:30Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA15
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA145
13:30-15:00Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA145
15:15-16:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA145
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
Czwartek 2019-02-28
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
11:45-13:15Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiC113
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA15
Poniedziałek 2019-03-04
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda5Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-03-05
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-03-06
s2AZ1
08:15-09:45Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA32
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA32
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA144
Czwartek 2019-03-07
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Min (wt)mgr Tomasz KwokaC127
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-11
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-03-12
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda6Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda7Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-03-13
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda8Różne
11:45-13:15Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
15:15-16:45Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC125
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC125
Czwartek 2019-03-14
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
11:45-13:15Bz (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA144
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA144
Poniedziałek 2019-04-15
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA32
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-04-16
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Marcin SiejaA32
11:45-13:15Sd (sem)dr Marcin SiejaA32
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-04-17
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda8Różne
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA14
13:30-15:00Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA14
15:15-16:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA14
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
¦roda 2019-04-24
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA212
11:45-13:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA212
13:30-15:00Min (wt)mgr Tomasz KwokaA145
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
18:45-20:15Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA36
Czwartek 2019-04-25
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
10:00-11:30Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
11:45-13:15Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA144
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA212
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-29
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Wtorek 2019-04-30
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
Poniedziałek 2019-05-06
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykC111
11:45-13:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykC111
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
17:00-18:30Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Wtorek 2019-05-07
s2AZ1
08:15-09:45Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
10:00-11:30Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
11:45-13:15Sd (sem)Legenda10Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-08
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA15
10:00-11:30Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaC111
13:30-15:00Min (wt)mgr Tomasz KwokaC111
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzC113
17:00-18:30Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Czwartek 2019-05-09
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA13
18:45-20:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA13
Poniedziałek 2019-05-13
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
Wtorek 2019-05-14
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda11Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda11Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-15
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda12Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda12Różne
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
13:30-15:00Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Czwartek 2019-05-16
s2AZ1
08:15-09:45Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
10:00-11:30Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA16
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaA16
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA212
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
Poniedziałek 2019-05-20
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA32
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-05-21
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-22
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda13Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda13Różne
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA15
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Czwartek 2019-05-23
s2AZ1
08:15-09:45Ljo (ćw)Legenda14Różne
10:00-11:30---
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaA16
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA141
18:45-20:15Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA141
Poniedziałek 2019-05-27
s2AZ1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Wtorek 2019-05-28
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-29
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA31
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s2AZ1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaC126
11:45-13:15Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaC126
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-03
s2AZ1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA32
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-06-04
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-06-05
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda4Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA15
13:30-15:00Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA15
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
17:00-18:30Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA15
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-06
s2AZ1
08:15-09:45Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA212
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-10
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda15Różne
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda15Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA144
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-11
s2AZ1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-06-12
s2AZ1
08:15-09:45Sd (sem)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda16Różne
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda15Różne
13:30-15:00Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-13
s2AZ1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
13:30-15:00Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
15:15-16:45Bz (wt)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA32
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiC113

SkrotNazwa
LjoLektorat jezyka obcego
BwkpitBezpieczeństwo w komunikacji powszechnej i transporcie
WfWychowanie fizyczne
R-sRezerwacja - szkolenie
SdSeminarium dyplomowe
BwcBezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
BslikbpBezpieczeństwo społeczno¶ci lokalnych i kształtowanie bezpiecznych przestrzeni
MinMediacje i negocjacje
BzBezpieczeństwo zdrowotne
WzpsWybrane zagadnienia patologii społecznych
Tmoim¶bTechnologie monitorowania, obrazowania i modelowania ¶rodowiska bezpieczeństwa
PpkipwPodstawy prawa karnego i prawa wykroczeń
OmwdbOrganizacje międzynarodowe w dziedzinie bezpieczeństwa
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA144
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA15
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA31
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA15
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA31
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA145
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA145
Sddr Marcin SiejaA31
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA145
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA15
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA32
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA31
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marcin SiejaA13
Sddr Anna BanaszewskaA141
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA13
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda12
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA31
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA32
Legenda13
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaC126
Sddr Zbigniew CesarzA15
Legenda14
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA16
Legenda15
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda16
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA13
Sddr Zbigniew CesarzA31