Specjalność: s2AZN



Komunikaty:

s2AZN1
Poniedziałek 2019-02-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-02-20
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-02-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-02-27
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-28
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA145
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA145
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-04
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-06
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-11
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-13
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-20
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-21
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda3Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda4Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-27
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-28
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-01
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-03
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-08
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-10
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-15
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-17
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Środa 2019-04-24
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda3Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda5Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA145
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-29
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-08
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA31
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-09
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-13
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-15
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-20
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA31
17:00-18:30Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA31
18:45-20:15---
Środa 2019-05-22
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-27
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-29
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
11:45-13:15Sd (sem)Legenda4Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-03
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA31
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-06-05
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
LjoLektorat języka obcego
P-kPNJN - konwersacje
KknKultura krajów niemieckojęzycznych
SigwtStylistyka i gramatyka w tłumaczeniu
TuTłumaczenia ustne
P-kuPNJA - komunikacja ustna
P-gpPNJN - gramatyka praktyczna
TpwzjnTłumaczenia pisemne w zakresie języka niemieckiego
SdSeminarium dyplomowe
P-ćrPNJA - ćwiczenia redakcyjne
SutSpołeczno-kulturowe uwarunkowania tłumaczenia
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaD8
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA145
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31