Specjalność: s2AZN



Komunikaty:

s2AZN1
Poniedziałek 2019-02-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-02-20
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-02-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-02-27
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-28
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA145
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA145
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-04
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-06
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-11
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-13
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA145
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda3Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-20
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA217
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-21
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda4Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda5Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-03-27
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA15
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-28
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA16
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-01
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-03
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-08
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-10
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-04-12
s2AZN1
08:15-09:45Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA12
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-15
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-04-17
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15---
Środa 2019-04-24
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-25
s2AZN1
08:15-09:45Jo (ćw)mgr Mirosław KarykowskiA13
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda4Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda6Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA142
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-04-29
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda3Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda3Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-08
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA31
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-09
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-13
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda3Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-15
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-20
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA31
17:00-18:30Kkn (wyk)dr Piotr NiemiecA31
18:45-20:15---
Środa 2019-05-22
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-27
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-05-29
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
11:45-13:15Sd (sem)Legenda5Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda4Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-03
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA31
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda1Różne
13:30-15:00P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-06-05
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Tu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
13:30-15:00Sut (zp)dr Lilia OmelanA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
LjoLektorat języka obcego
P-kPNJN - konwersacje
KknKultura krajów niemieckojęzycznych
SigwtStylistyka i gramatyka w tłumaczeniu
TuTłumaczenia ustne
P-kuPNJA - komunikacja ustna
P-gpPNJN - gramatyka praktyczna
TpwzjnTłumaczenia pisemne w zakresie języka niemieckiego
SdSeminarium dyplomowe
P-ćrPNJA - ćwiczenia redakcyjne
SutSpołeczno-kulturowe uwarunkowania tłumaczenia
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaD8
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA142
Sddr Lilia OmelanA203
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31