Specjalność: s2BW



Komunikaty:

s2BW1s2BW2
Poniedziałek 2018-10-01
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda1RóżneLjo (lab)Legenda1Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-10-02
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-10-03
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC113Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC113
11:45-13:15Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
13:30-15:00Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA144Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-10-04
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoC123---
17:00-18:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoC123
18:45-20:15---Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
Poniedziałek 2018-10-08
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA141
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA141---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda2RóżneLjo (lab)Legenda2Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-10-09
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-10-10
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC113
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiC225---
13:30-15:00Ppc (wt)dr Helena BabiuchA145KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiC225
15:15-16:45Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA144Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA144
17:00-18:30Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA144Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA144
18:45-20:15------
Czwartek 2018-10-11
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
17:00-18:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC125Pk (wyk)dr Paweł KobesC125
18:45-20:15Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Poniedziałek 2018-10-15
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
10:00-11:30Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda1RóżneLjo (lab)Legenda1Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-10-16
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-10-17
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC113Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC113
11:45-13:151Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC125Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC125
15:15-16:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC125Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-10-18
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45---1Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
17:00-18:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32---
18:45-20:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
Poniedziałek 2018-10-22
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda3RóżneLjo (lab)Legenda3Różne
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
13:30-15:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-10-23
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-10-24
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
10:00-11:30---KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
11:45-13:15KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
13:30-15:00KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-10-25
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesC224Pk (wyk)dr Paweł KobesC224
13:30-15:00---Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA15
15:15-16:45Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA311Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
17:00-18:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA31
18:45-20:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA13Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
Poniedziałek 2018-10-29
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC21
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1RóżneLjo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC21Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC21---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-10-30
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-10-31
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
11:45-13:15Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
13:30-15:00Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC113Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-11-05
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217Ppc (wt)dr Helena BabiuchA145
10:00-11:30Ppc (wt)dr Helena BabiuchA145Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC224Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC224
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda2RóżneLjo (lab)Legenda2Różne
15:15-16:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:00-18:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA144Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16---
Wtorek 2018-11-06
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-11-08
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesC113Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
13:30-15:00Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA141KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
15:15-16:45Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA1411Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
17:00-18:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA141
18:45-20:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA13Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
Poniedziałek 2018-11-12
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
10:00-11:30---Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda1RóżneLjo (lab)Legenda1Różne
15:15-16:45Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-11-13
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-11-14
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125
11:45-13:151Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-11-15
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15---Ppc (wt)dr Helena BabiuchA141
13:30-15:00Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA14Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA14
15:15-16:45Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoC211Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
17:00-18:30---Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoC21
18:45-20:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31---
Poniedziałek 2018-11-19
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda4RóżneLjo (lab)Legenda4Różne
15:15-16:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:00-18:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36---
18:45-20:15------
Wtorek 2018-11-20
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-11-21
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:301Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
11:45-13:15---KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA145
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-11-22
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA141---
13:30-15:00Ppc (wt)dr Helena BabiuchA1421Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA141
15:15-16:45Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA145Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA145
17:00-18:30Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA145Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA145
18:45-20:15Pk (wyk)dr Paweł KobesA144Pk (wyk)dr Paweł KobesA144
Poniedziałek 2018-11-26
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA212---
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda4RóżneLjo (lab)Legenda4Różne
15:15-16:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA245Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA245
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-11-27
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-11-28
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125
11:45-13:15Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
15:15-16:45---Ppc (wt)dr Helena BabiuchA217
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-12-03
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA142
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA142---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda5RóżneLjo (lab)Legenda5Różne
15:15-16:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:00-18:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15---KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
Wtorek 2018-12-04
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-12-05
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesC113Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
15:15-16:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-12-06
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16---
17:00-18:30Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA321Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
18:45-20:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA32
Poniedziałek 2018-12-10
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC21---
10:00-11:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA145Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC21
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda2RóżneLjo (lab)Legenda2Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-12-11
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-12-13
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wt)dr Helena BabiuchA32---
10:00-11:30Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212
11:45-13:15Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212
13:30-15:00Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA13Ppc (wt)dr Helena BabiuchA16
15:15-16:45---Pk (wt)mgr Edward PolakiewiczA13
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-12-17
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA141
10:00-11:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA143Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
11:45-13:15Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda3RóżneLjo (lab)Legenda3Różne
15:15-16:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:00-18:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA144---
18:45-20:15------
Wtorek 2018-12-18
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2018-12-19
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
11:45-13:151Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
15:15-16:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-12-20
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32---
17:00-18:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA14Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
18:45-20:15---1Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
Czwartek 2019-01-03
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC125Pk (wyk)dr Paweł KobesC125
18:45-20:15Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA311Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
Poniedziałek 2019-01-07
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA15
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA32---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda2RóżneLjo (lab)Legenda2Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-01-08
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-01-09
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA36
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzC125
11:45-13:151Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA212Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA212
15:15-16:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA212Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA212
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-01-14
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
10:00-11:30---Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127---
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda6RóżneLjo (lab)Legenda6Różne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-01-15
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-01-17
s2BW1s2BW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ppc (wt)dr Helena BabiuchA15---
11:45-13:15Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36
13:30-15:00Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Wzsl (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32---
17:00-18:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC113Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
18:45-20:15---1Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
Poniedziałek 2019-01-21
s2BW1s2BW2
08:15-09:45---Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
10:00-11:30---Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC127
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC127KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA13
13:30-15:00Ljo (lab)Legenda6RóżneLjo (lab)Legenda6Różne
15:15-16:45KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:00-18:30KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA13Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA15
18:45-20:15Wzsl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA15---
Wtorek 2019-01-22
s2BW1s2BW2
08:15-09:451Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2221Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:302Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2222Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:153Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC2223Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00---Ppc (wt)dr Helena BabiuchC18
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-01-23
s2BW1s2BW2
08:15-09:45Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA144
10:00-11:301Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC1131Pk (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
11:45-13:15Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
13:30-15:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC212
15:15-16:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA36Pk (wyk)dr Paweł KobesA36
17:00-18:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA36Pk (wyk)dr Paweł KobesA36
18:45-20:15------

SkrotNazwa
LjoLektorat jezyka obcego
1Wf1 Wychowanie fizyczne
2Wf2 Wychowanie fizyczne
3Wf3 Wychowanie fizyczne
PpcPodstawy prawa cywilnego
SbwSystem bezpieczeństwa wewnętrznego
RipzRozpoznanie i prognozowanie zagrożeń
SopSystem obronności państwa
PkPodstawy kryminologii
WspWspółczesne systemy polityczne
KewEŚ-WKonflikty etniczne w Europie Środowo - Wschodniej
WzslWspółczesne zagrożenia społeczności lokalnych
1Pk1 Podstawy kryminalistyki
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA13
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA142
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Ljomgr Magdalena SzylarA217
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC127
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Magdalena SzylarA217
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
Ljomgr Magdalena SzylarA32