Specjalno: s2INF



Komunikaty:

s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
Poniedziaek 2018-10-01
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC225Pmpis (w)dr Karol SelwatC225
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-10-02
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45---------Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2018-10-04
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA14Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA14Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA14Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA14
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Ja (w)Legenda1RneJa (w)Legenda1RneJa (w)Legenda1RneJa (w)Legenda1Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC226Pmpis (w)dr Karol SelwatC226------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-10-05
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-10-08
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-10-09
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16---
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-10-11
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-10-12
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala------
10:00-11:30------Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-10-15
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Bd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Bd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Bd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-10-16
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC226Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC226Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC226Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC226
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224
13:30-15:00------------
15:15-16:45Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16---------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2018-10-18
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-10-19
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC224
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-10-22
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-10-23
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-10-25
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45------------
17:00-18:30Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113
18:45-20:15Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
Pitek 2018-10-26
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala
10:00-11:30Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-10-29
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213------
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-10-30
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC224
13:30-15:00------------
15:15-16:45------Pmpis (w)dr Karol SelwatC226Pmpis (w)dr Karol SelwatC226
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-11-05
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15---Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-11-06
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-11-08
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11---------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA14Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA14Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA14Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA14
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45------------
17:00-18:30Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
18:45-20:15Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
Pitek 2018-11-09
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC125Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC125Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC125Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC125
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-11-12
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE3Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE3Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE3Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE3
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-11-13
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA212
13:30-15:00------------
15:15-16:45------Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2018-11-15
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC226Pmpis (w)dr Karol SelwatC226------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-11-16
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala------
10:00-11:30------Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA245
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-11-19
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213------
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-11-20
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-11-22
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC212Pmpis (w)dr Karol SelwatC212------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-11-26
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213------
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-11-27
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC212
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiC113
13:30-15:00------------
15:15-16:45------Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2018-11-29
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC212
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC128Pmpis (w)dr Karol SelwatC128------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-11-30
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-12-03
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213------
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-12-04
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-12-06
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE1
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45------------
17:00-18:30Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
18:45-20:15Pmpis (w)dr Karol SelwatC228Pmpis (w)dr Karol SelwatC228------
Poniedziaek 2018-12-10
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213------
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-12-11
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiE3
13:30-15:00------------
15:15-16:45------Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2018-12-13
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA144Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA144Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA144Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA144
11:45-13:15------------
13:30-15:00Ja (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3RneJa (w)Legenda3Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC125
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221------
18:45-20:15------------
Pitek 2018-12-14
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala------
10:00-11:30------Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2018-12-17
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2018-12-18
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2018-12-20
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA245Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA245Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA245Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiA245
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-01-03
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)mgr Anna TrajewskaA12Ja (w)mgr Anna TrajewskaA12Ja (w)mgr Anna TrajewskaA12Ja (w)mgr Anna TrajewskaA12
15:15-16:45------------
17:00-18:30Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC113
18:45-20:15Pmpis (w)dr Karol SelwatC222Pmpis (w)dr Karol SelwatC222------
Poniedziaek 2019-01-07
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC225Pmpis (w)dr Karol SelwatC225
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2019-01-08
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245
11:45-13:15Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiA245
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-01-10
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiE3
13:30-15:00Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
18:45-20:15------------
Pitek 2019-01-11
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (w)mgr Magdalena ArdeliC312
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA144Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA144Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA144Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiA144
13:30-15:00Ja (w)mgr Anna TrajewskaA31Ja (w)mgr Anna TrajewskaA31Ja (w)mgr Anna TrajewskaA31Ja (w)mgr Anna TrajewskaA31
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2019-01-14
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15---------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10
Wtorek 2019-01-15
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2019-01-17
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
15:15-16:45------------
17:00-18:30Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
18:45-20:15Pmpis (w)dr Karol SelwatC227Pmpis (w)dr Karol SelwatC227------
Poniedziaek 2019-01-21
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00---Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213
17:00-18:30Bd (lab)mgr in. Jzefa Grska-ZajcA213Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakA244Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16Sk (lab)mgr in. Piotr NadybskiC11
18:45-20:15Ak (lab)mgr in. Jan DudaD16------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakA244
Wtorek 2019-01-22
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiV_WT3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiV_WT3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiV_WT3Pti (wyk)dr in. Arkadiusz GrzybowskiV_WT3
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-01-24
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WS5Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WS5Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WS5Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WS5
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WT4Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WT4Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WT4Sk (wyk)mgr in. Piotr NadybskiV_WT4
13:30-15:00Ja (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2RneJa (w)Legenda2Rne
15:15-16:45Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212Pmpis (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30Pmpis (w)dr Karol SelwatC226Pmpis (w)dr Karol SelwatC226------
18:45-20:15------Pipo (lab)mgr in. Krzysztof RewakC10---
Pitek 2019-01-25
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala
10:00-11:30Wf (w)dr Andrzej WnukInneHalaWf (w)dr Andrzej WnukInneHala------
11:45-13:15Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiV_WS5Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiV_WS5Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiV_WS5Ak (wyk)dr hab. in. Wojciech KordeckiV_WS5
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedziaek 2019-01-28
s2INF1(1)s2INF1(2)s2INF2(1)s2INF2(2)
08:15-09:45------Pmpis (w)dr Karol SelwatC221Pmpis (w)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------

SkrotNazwa
BdBazy danych
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
SkSieci komputerowe
PmpisPodstawy metod probabilistycznych i statystyki
AkArchitektura komputerw
PtiPodstawy teorii informacji
JaJzyk angielski
WfWychowanie fizyczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Jamgr Anna TrajewskaC314
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA12
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA12
Jamgr Magdalena ArdeliC312