Specjalność: s2JMF



Komunikaty:

s2JMF1s2JMF2s2JMF3
Poniedziałek 2019-02-18
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-02-19
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA143Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA143Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA143
11:45-13:15---------
13:30-15:00Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-02-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14
11:45-13:15Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-02-22
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
15:15-16:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA217Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA217Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA217
17:00-18:30Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA142Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA142Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA142
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-02-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-02-26
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiC113Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiC113Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiC113
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36
13:30-15:00Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA245Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA245Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA245
15:15-16:45Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
17:00-18:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
18:45-20:15------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
Środa 2019-02-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324
10:00-11:30------Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324
11:45-13:15Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142
13:30-15:00Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaA142
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-02-28
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA245Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA245Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA245
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144
11:45-13:15Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-03-01
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
10:00-11:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
11:45-13:15Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA245Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA245Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA245
15:15-16:45---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA217Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA217Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA217
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-03-04
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-03-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36
13:30-15:00Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA14Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA14Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA14
15:15-16:45Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
17:00-18:30------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
18:45-20:15---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
Środa 2019-03-06
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14
11:45-13:15Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14Acw (wyk)mgr Dariusz WędzinaC14
13:30-15:00Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
15:15-16:45Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142
17:00-18:30Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-03-07
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1421Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142---
10:00-11:30---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik---
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik---
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14
15:15-16:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-03-08
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-03-11
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-03-12
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA245
11:45-13:15---------
13:30-15:00Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36
15:15-16:45------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
17:00-18:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
18:45-20:15Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
Środa 2019-03-13
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA314---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA314
11:45-13:15---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA314---
13:30-15:00Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-03-14
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245
15:15-16:45Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142
17:00-18:30Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142
18:45-20:15---------
Piątek 2019-03-15
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
10:00-11:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206---
11:45-13:15Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206---
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-03-18
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA14Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA14Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA14
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA142
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-03-19
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA212
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245
13:30-15:00---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1432Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA143
15:15-16:45Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Środa 2019-03-20
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142
10:00-11:30Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---
11:45-13:15Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6------
13:30-15:00Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
15:15-16:45Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-03-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
11:45-13:15Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14
15:15-16:45Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA142
17:00-18:30Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA142
18:45-20:15---------
Piątek 2019-03-22
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
10:00-11:30---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA145
15:15-16:45---------
17:00-18:30Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-03-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36Kpfwgip (wyk)dr Maria Połocka-MolińskaA36
11:45-13:15Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324------
13:30-15:00Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-03-26
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA217Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA217Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA217
13:30-15:00Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA145---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA145
15:15-16:45---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Środa 2019-03-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA143Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA143Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA143
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaC14---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaC14
11:45-13:15Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
13:30-15:00Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-03-28
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
11:45-13:15Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA14
15:15-16:45------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
17:00-18:30------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
18:45-20:15---------
Piątek 2019-03-29
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA14Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA14Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA14
15:15-16:45Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141
17:00-18:30Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA141
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-04-01
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-04-02
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA245
13:30-15:00---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1432Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA143
15:15-16:45---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
18:45-20:15------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
Środa 2019-04-03
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206
10:00-11:30---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206
11:45-13:15Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33
13:30-15:00---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33---
15:15-16:45Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212Ptz (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA212
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-04-04
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyC141Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyC14---
10:00-11:30Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212
11:45-13:15Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA212Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA212Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA212
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-04-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobikMs (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobikMs (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14
15:15-16:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA141------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-04-08
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36
11:45-13:15Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA143Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA143Rz (wyk)mgr Barbara ŁaksaA143
13:30-15:00------Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-04-09
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoźniewskiA36
11:45-13:15Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA14Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA14Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA14
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)------
15:15-16:45Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
18:45-20:15Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
Środa 2019-04-10
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA142
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
11:45-13:15Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-04-11
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
11:45-13:15---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245
15:15-16:45Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
17:00-18:301Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1421Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142---
18:45-20:15---------
Piątek 2019-04-12
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33---
10:00-11:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
11:45-13:15---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
13:30-15:00Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-04-15
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-04-16
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA2062Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33---
11:45-13:15Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245
13:30-15:00Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaInneAerobik---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaInneAerobik
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Środa 2019-04-17
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---
11:45-13:15---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---
13:30-15:00Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
15:15-16:45Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Środa 2019-04-24
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA245
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
11:45-13:15Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
13:30-15:00Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324------
15:15-16:45Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-04-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33---
10:00-11:30Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaA33
11:45-13:15Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00---Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
Piątek 2019-04-26
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA141
10:00-11:30---------
11:45-13:15------Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
13:30-15:00------Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-04-29
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-04-30
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:301Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyC141Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyC14---
11:45-13:15---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1422Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-05-06
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA212
11:45-13:15---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324---
13:30-15:00---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-05-07
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30---------
11:45-13:15Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36
13:30-15:00Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA36
15:15-16:45Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
17:00-18:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
18:45-20:15------Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
Środa 2019-05-08
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206
10:00-11:30---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206
11:45-13:15---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)
13:30-15:00------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-05-09
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)
10:00-11:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik---Kpfwg (zp)mgr Barbara ŁaksaA316
11:45-13:15Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobikRz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA314Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
13:30-15:00Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobikRz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA314---
15:15-16:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-05-13
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA14Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA14Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaA14
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-05-14
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142
11:45-13:15Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaInneAerobik---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaInneAerobik
13:30-15:00---Kpfwr (zp)mgr Monika KamienieckaInneAerobikKrimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneSiłownia
15:15-16:45Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
18:45-20:15---------
Środa 2019-05-15
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA36Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA36Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA36
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
11:45-13:15Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
13:30-15:00---Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5---
15:15-16:45---Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 4
17:00-18:30---Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 4
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-05-16
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA142
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141
13:30-15:00---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
15:15-16:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-05-17
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212
10:00-11:30Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212
11:45-13:15Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212Kpfwg (wyk)dr Katarzyna SiwekA212
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA14
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-05-20
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145---Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145---Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145
13:30-15:00Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 3Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145---
15:15-16:45Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 3Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA145---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-05-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30---2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1422Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142
11:45-13:151Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1421Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142---
13:30-15:00---Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)---
15:15-16:45---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobikKpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)
17:00-18:30Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA119 (MCSM-porodowa)---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
18:45-20:15Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
Środa 2019-05-22
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA36
10:00-11:30Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142
11:45-13:15Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA142
13:30-15:00Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
15:15-16:45Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142Ptz (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA142
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-05-23
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
10:00-11:30---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
13:30-15:00---Acw (ćw)mgr Dariusz WędzinaA142Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
17:00-18:30------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
18:45-20:15---------
Piątek 2019-05-24
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6
10:00-11:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA6
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobikRz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5
13:30-15:00Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobikRz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5
15:15-16:45Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA141Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 5
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-05-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324---
11:45-13:15---Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA324---
13:30-15:00---Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 3---
15:15-16:45---Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInneRehabilitacja 3---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-05-28
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA3242Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA1422Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyA142
11:45-13:15Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00---Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
15:15-16:45---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---
17:00-18:30Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-05-30
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
10:00-11:30Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
11:45-13:15Mswf (ćw)mgr Paulina WojtaszewskaA206Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
13:30-15:00---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
15:15-16:45---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-05-31
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneSiłowniaAafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneSiłownia---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneSiłownia
15:15-16:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik------
17:00-18:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-06-03
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30---------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-06-04
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:451Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)1Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)---
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141
11:45-13:15Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Rz (ćw)mgr Barbara ŁaksaA141---
13:30-15:00Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
15:15-16:45Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik---Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
17:00-18:30---Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobikMs (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
18:45-20:15---------
Środa 2019-06-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30---Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1---
11:45-13:15---Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1---
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-06-06
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA245
13:30-15:00------Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
15:15-16:45------Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-06-07
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
10:00-11:30---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33Krimnr (ćw)dr Katarzyna LisowskaInneAerobik
13:30-15:00Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik------
15:15-16:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik------
17:00-18:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik------
18:45-20:15---------
Poniedziałek 2019-06-10
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45---------
10:00-11:30------Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1
11:45-13:15------Kpfwoimp (zp)mgr Barbara ŁaksaInneRehabilitacja 1
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2019-06-11
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA3242Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)2Pk (ćw)dr Grzegorz KoniecznyInneBasen (M)
10:00-11:30---Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324---
11:45-13:15Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Aafisozn (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212
13:30-15:00------Ms (ćw)mgr Monika KamienieckaA324
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2019-06-13
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
10:00-11:30------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
11:45-13:15------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
15:15-16:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
17:00-18:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
18:45-20:15---------
Piątek 2019-06-14
s2JMF1s2JMF2s2JMF3
08:15-09:45Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
10:00-11:30Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33------
11:45-13:15---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
13:30-15:00---Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasA33---
15:15-16:45------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik
17:00-18:30------Aafisozn (ćw)dr Renata Myrna-BekasInneAerobik
18:45-20:15---------

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
2Pk2 Pływanie korekcyjne
KpfwoimpKliniczne podstawy fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej
KpfwgipKliniczne podstawy fizjoterapii w ginekologii i położnictwie
AcwAnimacja czasu wolnego
AafisoznAdaptowana aktywność fizyczna i sport osób z niepełnosprawnością
KrimnrKształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu
KpfwgKliniczne podstawy fizjoterapii w geriatrii
1Pk1 Pływanie korekcyjne
MswfMetody specjalne w fizjoterapii
PtzPodstawy terapii zajęciowej
RzRehabilitacja zawodowa
KpfwrKliniczne podstawy fizjoterapii w reumatologii
KpfwpindKliniczne podstawy fizjoterapii w pediatrii i neurologii dziecięcej
MsMasaż sportowy
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena SzylarA141
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC314