SpecjalnoŠ: s2PAM



Komunikaty:

s2PAM1(1)s2PAM1(2)
Poniedzia│ek 2019-02-18
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-02-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-02-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-02-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-02-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-03-01
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
17:00-18:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-05
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-03-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-03-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC225Mn (Šw)dr Karol SelwatC225
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-03-15
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
17:00-18:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-18
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-19
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-03-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐neJa (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-03-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC19Mn (Šw)dr Karol SelwatC19
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-03-29
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-01
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-02
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA218So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-04-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-08
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-04-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-04-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
17:00-18:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-15
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-04-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-04-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
17:00-18:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-29
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-30
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Poniedzia│ek 2019-05-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA218---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-05-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-05-10
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
17:00-18:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-13
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-05-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-05-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC19Mn (Šw)dr Karol SelwatC19
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-23
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-05-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
17:00-18:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10---
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
17:00-18:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15---So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
Czwartek 2019-05-30
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-06-03
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212PipsiI (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-06-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐neJa (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-06-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-06-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15------
13:30-15:00Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145Mn (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA145
15:15-16:45---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
17:00-18:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-06-10
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314Psbd (p)dr Aleksander KlosowC314
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-06-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
15:15-16:45So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA242So (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC10
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
Czwartek 2019-06-13
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244---
11:45-13:15------
13:30-15:00---Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45---Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Pi▒tek 2019-06-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
MnMetody numeryczne
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych
PwProgramowanie wizualne
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
PipsiIProjektowanie i programowanie systemˇw internetowych I
JaJŕzyk angielski
SkSieci komputerowe
SoSystemy operacyjne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA13
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA31
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA13
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA31
Jamgr Magdalena ArdeliC313