s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
Poniedzia³ek 2024-02-12 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 |
17:00-18:30 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C125 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C125 |
18:45-20:15 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 |
Czwartek 2024-02-15 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda1 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-02-16 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A144 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A144 |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | A144 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | A144 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | A31 |
Sobota 2024-02-17 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A218 |
10:00-11:30 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
11:45-13:15 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
15:30-17:00 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
Poniedzia³ek 2024-02-19 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
Wtorek 2024-02-20 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
18:45-20:15 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
Czwartek 2024-02-22 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda2 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | A36 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | A36 |
17:00-18:30 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | C113 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | C113 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-02-23 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-02-26 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
17:00-18:30 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
18:45-20:15 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
¦roda 2024-02-28 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Czwartek 2024-02-29 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A141 | - | - | - |
10:00-11:30 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A141 | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda3 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Sobota 2024-03-02 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A218 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A218 |
11:45-13:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A218 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A218 |
15:30-17:00 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A218 |
17:15-18:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A218 |
19:00-20:30 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A213 |
Poniedzia³ek 2024-03-04 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
18:45-20:15 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
Czwartek 2024-03-07 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda4 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A242 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A242 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A242 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A242 | - | - | - |
Pi±tek 2024-03-08 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Poniedzia³ek 2024-03-11 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
17:00-18:30 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Wtorek 2024-03-12 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-03-13 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Czwartek 2024-03-14 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda5 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-03-15 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
Sobota 2024-03-16 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A218 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A218 |
11:45-13:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A218 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A218 |
15:30-17:00 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
Niedziela 2024-03-17 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C203 |
10:00-11:30 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C203 |
11:45-13:15 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
15:30-17:00 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A213 |
19:00-20:30 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A213 |
Poniedzia³ek 2024-03-18 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
Czwartek 2024-03-21 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda6 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-03-22 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-03-25 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | A213 | - | - | - |
¦roda 2024-03-27 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Wtorek 2024-04-02 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-04-03 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
17:00-18:30 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
18:45-20:15 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
Czwartek 2024-04-04 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda7 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
Pi±tek 2024-04-05 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
Sobota 2024-04-06 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 |
11:45-13:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
15:30-17:00 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | - | - | - |
Niedziela 2024-04-07 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C203 |
10:00-11:30 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C203 |
11:45-13:15 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A218 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A218 |
15:30-17:00 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A218 |
17:15-18:45 | - | - | - | Ws-zd1 (-) | Wybory samorz±dowe - zajêcia do 17.00 | -- |
19:00-20:30 | - | - | - | Ws-zd1 (-) | Wybory samorz±dowe - zajêcia do 17.00 | -- |
Poniedzia³ek 2024-04-08 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Wtorek 2024-04-09 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
¦roda 2024-04-10 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Czwartek 2024-04-11 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda8 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-04-15 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
17:00-18:30 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Wtorek 2024-04-16 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-04-17 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
17:00-18:30 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Czwartek 2024-04-18 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A141 | - | - | - |
10:00-11:30 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A141 | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda9 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | mgr Aneta Dzikowska-Janicka | Online_01 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-04-19 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
Sobota 2024-04-20 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
11:45-13:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
15:30-17:00 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A242 |
17:15-18:45 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | A242 |
19:00-20:30 | - | - | - | - | - | - |
Niedziela 2024-04-21 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
10:00-11:30 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 |
11:45-13:15 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 |
13:45-15:15 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C10 |
15:30-17:00 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Ws-zd1 (-) | Wybory samorz±dowe - zajêcia do 17.00 | -- |
19:00-20:30 | - | - | - | Ws-zd1 (-) | Wybory samorz±dowe - zajêcia do 17.00 | -- |
Poniedzia³ek 2024-04-22 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
Wtorek 2024-04-23 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-04-24 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Czwartek 2024-04-25 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda10 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Pi±tek 2024-04-26 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A217 | - | - | - |
13:30-15:00 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A217 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-04-29 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Poniedzia³ek 2024-05-06 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 | - | - | - |
Wtorek 2024-05-07 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-05-08 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Czwartek 2024-05-09 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda11 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C322 | - | - | - |
15:15-16:45 | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C322 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
Pi±tek 2024-05-10 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
Sobota 2024-05-11 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 |
10:00-11:30 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A145 |
11:45-13:15 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | A145 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 |
15:30-17:00 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C11 |
Poniedzia³ek 2024-05-13 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
17:00-18:30 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | Online_50 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Czwartek 2024-05-16 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda12 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
Pi±tek 2024-05-17 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_47 |
Poniedzia³ek 2024-05-20 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | Online_48 |
Wtorek 2024-05-21 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Czwartek 2024-05-23 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda8 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | mgr Filip Kostek | A15 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C10 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Pi±tek 2024-05-24 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Sobota 2024-05-25 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
11:45-13:15 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C202 |
13:45-15:15 | - | - | - | Mn (æw) | dr Karol Selwat | C202 |
15:30-17:00 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A218 |
17:15-18:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A218 |
19:00-20:30 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A218 |
Niedziela 2024-05-26 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | D16 |
11:45-13:15 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | D16 |
13:45-15:15 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A15 |
15:30-17:00 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A15 |
17:15-18:45 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C327 |
Poniedzia³ek 2024-05-27 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
18:45-20:15 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
¦roda 2024-05-29 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
18:45-20:15 | - | - | - | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | Online_05 |
Poniedzia³ek 2024-06-03 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_46 |
17:00-18:30 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
18:45-20:15 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | Online_51 |
Wtorek 2024-06-04 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | Psbd (p) | dr hab. in¿. Robert Burduk | A213 | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
17:00-18:30 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A213 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Czwartek 2024-06-06 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | Ja (æw) | Legenda2 | R�ne | - | - | - |
13:30-15:00 | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | A244 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 | Pipo (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 |
17:00-18:30 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 | Psbd (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 |
18:45-20:15 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A144 | PipsiI (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A144 |
Pi±tek 2024-06-07 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | A244 | - | - | - |
17:00-18:30 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | - | - | - |
18:45-20:15 | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | C11 | Ja (æw) | mgr Katarzyna Ben Abdallah | A142 |
Sobota 2024-06-08 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 |
10:00-11:30 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
11:45-13:15 | - | - | - | Sk (lab) | dr in¿. Przemys³aw Ryba | C11 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pw (lab) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A213 |
15:30-17:00 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C202 |
17:15-18:45 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C202 |
19:00-20:30 | - | - | - | - | - | - |
Niedziela 2024-06-09 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C209 |
10:00-11:30 | - | - | - | PipsiI (p) | mgr in¿. Krzysztof Rewak | C209 |
11:45-13:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C313 |
13:45-15:15 | - | - | - | Pipo (lab) | mgr in¿. Karol Zygad³o | C313 |
15:30-17:00 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | C11 |
17:15-18:45 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | C11 |
19:00-20:30 | - | - | - | Psbd (p) | mgr in¿. Aneta Lotycz | C11 |
Poniedzia³ek 2024-06-10 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C113 | Sk (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C113 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | A36 | Pw (wyk) | dr Aleksander Klosow | A36 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
¦roda 2024-06-12 | ||||||
s2PAM1 | s2PAM2u | |||||
08:15-09:45 | - | - | - | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - | - | - | - |
15:15-16:45 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | A36 | Mdw (wyk) | dr Marek Miedziñski | A36 |
17:00-18:30 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | A36 | Mn (wyk) | dr hab. in¿. Wojciech Kordecki | A36 |
18:45-20:15 | - | - | - | - | - | - |
Skrot | Nazwa |
---|---|
Pw | Programowanie wizualne |
Sk | Sieci komputerowe |
Psbd | Projektowanie systemów baz danych |
Ja | Jêzyk angielski |
PipsiI | Projektowanie i programowanie systemów internetowych I |
Pipo | Projektowanie i programowanie obiektowe |
Mdw | Modu³ do wyboru |
Mn | Metody numeryczne |
Ws-zd1 | Wybory samorz±dowe - zajêcia do 17.00 |
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||