Specjalno¶ć: s2SM



Komunikaty:

s2SM1
Poniedziałek 2019-02-18
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA144
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-02-19
s2SM1
08:15-09:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
10:00-11:30Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA13
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA13
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-02-20
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda2Różne
10:00-11:30SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA16
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA16
13:30-15:00Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA144
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiC113
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczC113
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
Poniedziałek 2019-02-25
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiC18
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA144
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-02-26
s2SM1
08:15-09:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
10:00-11:30Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-02-27
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda4Różne
10:00-11:30Sd (sem)dr Zbigniew CesarzA15
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
13:30-15:00SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA15
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Czwartek 2019-02-28
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaC126
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-03-04
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda5Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA144
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-03-05
s2SM1
08:15-09:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
10:00-11:30Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-03-06
s2SM1
08:15-09:45SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA16
10:00-11:30SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA16
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
17:00-18:30Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA144
Czwartek 2019-03-07
s2SM1
08:15-09:45Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA16
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA16
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA15
Poniedziałek 2019-03-11
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA144
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Wtorek 2019-03-12
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda6Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda7Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-03-13
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda8Różne
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
13:30-15:00SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA15
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
Czwartek 2019-03-14
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA144
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA144
Poniedziałek 2019-04-15
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA144
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-04-16
s2SM1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-04-17
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda8Różne
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
13:30-15:00SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoC111
15:15-16:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA15
17:00-18:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
18:45-20:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
¦roda 2019-04-24
s2SM1
08:15-09:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA15
10:00-11:30Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoV_WS_WT_WZ3
11:45-13:15Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoV_WS_WT_WZ3
13:30-15:00Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA16
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
Czwartek 2019-04-25
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA144
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA144
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA31
18:45-20:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA31
Poniedziałek 2019-04-29
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-30
s2SM1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
Poniedziałek 2019-05-06
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoC113
17:00-18:30Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Wtorek 2019-05-07
s2SM1
08:15-09:45Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
10:00-11:30Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA36
11:45-13:15Sd (sem)Legenda10Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-08
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA15
11:45-13:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA15
13:30-15:00Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA16
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzC113
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiC111
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Czwartek 2019-05-09
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Min (wt)mgr Tomasz KwokaA16
11:45-13:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaA16
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
Poniedziałek 2019-05-13
s2SM1
08:15-09:45Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA31
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA31
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Wtorek 2019-05-14
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda7Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda7Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-15
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda11Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda11Różne
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
13:30-15:00Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
17:00-18:30SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA31
18:45-20:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BuczkoA31
Czwartek 2019-05-16
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA212
17:00-18:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
18:45-20:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekC113
Poniedziałek 2019-05-20
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA36
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-05-21
s2SM1
08:15-09:45Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
10:00-11:30Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
11:45-13:15Bslikbp (wt)mgr Dariusz StefaniakA32
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-22
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda12Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda12Różne
11:45-13:15Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA15
13:30-15:00Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
Czwartek 2019-05-23
s2SM1
08:15-09:45Ljo (ćw)Legenda13Różne
10:00-11:30Min (wt)mgr Tomasz KwokaA16
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-05-27
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-28
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-05-29
s2SM1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Bwc (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
11:45-13:15Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA31
13:30-15:00Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
18:45-20:15Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
Poniedziałek 2019-06-03
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA36
17:00-18:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
18:45-20:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
Wtorek 2019-06-04
s2SM1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-06-05
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda4Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15Omwdb (wt)dr Zbigniew CesarzA16
13:30-15:00---
15:15-16:45Omwdb (wyk)dr Zbigniew CesarzA144
17:00-18:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
18:45-20:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
Czwartek 2019-06-06
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Wojciech KasprzykA144
15:15-16:45Bwc (wyk)mgr Edward PolakiewiczA36
17:00-18:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-06-10
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda14Różne
13:30-15:00Ljo (ćw)Legenda14Różne
15:15-16:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA144
17:00-18:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
18:45-20:15Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
Wtorek 2019-06-11
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda9Różne
13:30-15:00R-s (wyk) Rezerwacja C222
15:15-16:45R-s (wyk) Rezerwacja C222
17:00-18:30R-s (wyk) Rezerwacja C222
18:45-20:15R-s (wyk) Rezerwacja C222
¦roda 2019-06-12
s2SM1
08:15-09:45Sd (sem)dr Izabela Bernatek-ZagułaA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda15Różne
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda14Różne
13:30-15:00Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
15:15-16:45Bslikbp (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:00-18:30Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
18:45-20:15Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
Czwartek 2019-06-13
s2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
15:15-16:45Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
17:00-18:30Min (wt)mgr Tomasz KwokaA13
18:45-20:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiC113

SkrotNazwa
WfWychowanie fizyczne
LjoLektorat jezyka obcego
SZRwsbpSiły Zbrojne RP w systemie bezpieczeństwa państwa
BwkpitBezpieczeństwo w komunikacji powszechnej i transporcie
BwcBezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
BslikbpBezpieczeństwo społeczno¶ci lokalnych i kształtowanie bezpiecznych przestrzeni
R-sRezerwacja - szkolenie
SdSeminarium dyplomowe
MinMediacje i negocjacje
WzpsWybrane zagadnienia patologii społecznych
Tmoim¶bTechnologie monitorowania, obrazowania i modelowania ¶rodowiska bezpieczeństwa
PpkipwPodstawy prawa karnego i prawa wykroczeń
OmwdbOrganizacje międzynarodowe w dziedzinie bezpieczeństwa
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA142
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA144
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA15
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA31
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA15
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA31
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anna Wilk-JędrachowiczA145
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA16
Sddr Marcin SiejaA31
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA13
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA15
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA32
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA31
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marcin SiejaA13
Sddr Anna BanaszewskaA15
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Zbigniew CesarzA31
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA32
Legenda12
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaC126
Sddr Zbigniew CesarzA15
Legenda13
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA16
Legenda14
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Magdalena SzylarA141
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda15
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA13
Sddr Zbigniew CesarzA31