SpecjalnoŠ: s2SSK



Komunikaty:

s2SSK1
Poniedzia│ek 2019-02-18
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-02-25
s2SSK1
08:15-09:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC18
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-02-26
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-03-01
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-04
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-05
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-03-07
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA213
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-11
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-12
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-14
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-03-15
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-18
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-19
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-03-21
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-25
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-26
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA145
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-01
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiE1
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-02
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-04-04
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-08
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-09
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-11
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA218
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-04-12
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-15
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiE1
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-16
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC125
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC125
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-04-25
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-04-26
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-29
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC224
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-30
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Poniedzia│ek 2019-05-06
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC113
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-07
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-09
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-05-10
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-13
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC224
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-14
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-05-16
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-20
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-21
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda5Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-23
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-05-24
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-27
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiE1
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukE1
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2019-05-30
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-06-03
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowE1
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowE1
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-04
s2SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda5Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA245
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA245
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-06
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-06-07
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-06-10
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC212
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC19
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-11
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
13:30-15:00Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
15:15-16:45Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
17:00-18:30Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-13
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2019-06-14
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych
PwProgramowanie wizualne
KszKomputerowe systemy zarz▒dzania
SoSystemy operacyjne
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
JaJŕzyk angielski
SkSieci komputerowe
PtsPodstawy techniki systemˇw
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA13
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Jamgr Anna TrajewskaA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA31
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA13
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Anna TrajewskaA31
Jamgr Magdalena ArdeliC313