Specjalność: s3ABI



Komunikaty:

s3ABI401
Wtorek 2018-10-02
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA144
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA31
Środa 2018-10-03
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-04
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-08
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
Wtorek 2018-10-09
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA144
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA143
Środa 2018-10-10
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-11
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda3Różne
Sobota 2018-10-13
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-10-15
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda4Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda4Różne
Wtorek 2018-10-16
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA144
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA31
Środa 2018-10-17
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-18
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-10-20
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA145
11:45-13:15PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA145
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
19:00-20:30Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
Poniedziałek 2018-10-22
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronC113
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronC113
Wtorek 2018-10-23
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA144
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA31
Środa 2018-10-24
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-25
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA217
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-10-27
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA32
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA32
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-10-29
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-10-30
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA212
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA142
Środa 2018-10-31
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Sobota 2018-11-03
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA32
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA32
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-11-05
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA245
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA245
Wtorek 2018-11-06
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA245
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA142
Środa 2018-11-07
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-08
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-10
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-11-12
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-11-13
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA36
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA32
Środa 2018-11-14
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA15
Czwartek 2018-11-15
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA245
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-17
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA16
10:00-11:30PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
11:45-13:15PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-11-19
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA145
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA145
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-20
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wyk)dr Marcin SiejaA245
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA141
Środa 2018-11-21
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-22
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA142
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-24
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA13
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-11-26
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-11-27
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
Środa 2018-11-28
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-29
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA16
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-01
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA141
10:00-11:30PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
11:45-13:15PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
13:45-15:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
15:30-17:00Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-12-03
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA13
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
Wtorek 2018-12-04
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)dr hab. Łucja SkotnickaC18
17:00-18:30Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
Środa 2018-12-05
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-06
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA145
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-08
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA141
10:00-11:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
11:45-13:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2018-12-10
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sd (sem)Legenda7Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-11
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA15
Środa 2018-12-12
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-13
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA16
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-15
s3ABI401
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
15:30-17:00PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
17:15-18:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA13
19:00-20:30Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA13
Poniedziałek 2018-12-17
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Paweł SkowronC113
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronC113
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-18
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA16
18:45-20:15Oifdjg (wt)dr Marcin SiejaA143
Środa 2018-12-19
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30Zmp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA212
Czwartek 2018-12-20
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda9Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Czwartek 2019-01-03
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA16
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda10Różne
Sobota 2019-01-05
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA15
10:00-11:30PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
11:45-13:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
13:45-15:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
15:30-17:00Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2019-01-07
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA212
17:00-18:30Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA212
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA212
Wtorek 2019-01-08
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-01-09
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Czwartek 2019-01-10
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zmp (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2019-01-12
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA143
10:00-11:30PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
11:45-13:15PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA144
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2019-01-14
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sd (sem)Legenda7Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda7Różne
18:45-20:15---
Wtorek 2019-01-15
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA143
18:45-20:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA143
Środa 2019-01-16
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
18:45-20:15Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
Czwartek 2019-01-17
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2019-01-19
s3ABI401
08:15-09:45Ki (wt)dr Anna Kowal-OrczykowskaA141
10:00-11:30PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
13:45-15:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
15:30-17:00Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2019-01-21
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
17:00-18:30Sowb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
18:45-20:15---
Wtorek 2019-01-22
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
18:45-20:15Zmp (wyk)dr Paweł SkowronA144
Środa 2019-01-23
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zzl (wt)mgr Edward BiegunA15
17:00-18:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Czwartek 2019-01-24
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (ćw)Legenda5Różne
Sobota 2019-01-26
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A141
11:45-13:15PipfU (wt)mgr Grzegorz Majewicz A141
13:45-15:15Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
15:30-17:00Sowb (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:15-18:45A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30A-sp (wt)mgr Aldona SondejA243
Poniedziałek 2019-01-28
s3ABI401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda7Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda7Różne

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
OifdjgOrganizacja i formy działania jednostek gospodarczych
ZzlZarządzanie zasobami ludzkimi
ZmpZarządzanie małym przedsięborstwem
KiKomunikacja interpersonalna
SowbSpołeczna odpowiedzialność w biznesie
PipfUProjekty i pozyskiwanie funduszy UE
A-spAdministrowanie - studium przypadku
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jodr hab. Łucja SkotnickaC18
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Jomgr Izabela SeleraC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jodr hab. Łucja SkotnickaC18
Jomgr Izabela SeleraC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA12
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA143
Sddr Karol RusinA16
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA15
Sddr Karol RusinA16
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Karol RusinA16
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA31
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA13
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA141
Sddr Karol RusinA31
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Jodr hab. Łucja SkotnickaC224
Jomgr Izabela SeleraC311
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Jomgr Izabela SeleraC311