Specjalność: s3AWB



Komunikaty:

s3AWB1
Poniedziałek 2018-10-01
s3AWB1
08:15-09:45Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-02
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-03
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-04
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-08
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-09
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-10
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
10:00-11:30---
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC127
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC127
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-11
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA145
15:15-16:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA145
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-15
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA32
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-16
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-17
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-18
s3AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA31
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-22
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-23
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-24
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC127
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC127
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-25
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA145
15:15-16:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA145
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-29
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-30
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA12
18:45-20:15---
Środa 2018-10-31
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-05
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-06
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-07
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-08
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda5Różne
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA142
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-12
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-13
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-14
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-15
s3AWB1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-19
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-20
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-21
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-22
s3AWB1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA145
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2018-11-23
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA203
10:00-11:30Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA203
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA203
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-26
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-27
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-28
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA15
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-29
s3AWB1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA203
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-12-03
s3AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC127
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC127
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-04
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-05
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-06
s3AWB1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA145
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-12-10
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-11
s3AWB1
08:15-09:45Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
10:00-11:30Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA15
11:45-13:15---
13:30-15:00Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-12
s3AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15Jsjawm (zp)mgr Izabela SeleraA145
13:30-15:00Khwb (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-13
s3AWB1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2018-12-14
s3AWB1
08:15-09:45Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA143
10:00-11:30Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA143
11:45-13:15Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA143
13:30-15:00Ptjsjawbif (zp)mgr Izabela SeleraA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
EgEmisja głosu
LjoLektorat języka obcego
KhwbKorespondencja handlowa w biznesie
JsjawmJęzyk specjalistyczny: język angielski w marketingu
SdSeminarium dyplomowe
KjaKonwersatorium języka angielskiego
PtjsjawbifPrzekład tekstów: język specjalistyczny: język angielski w bankowości i finansach
P-kuPNJA - komunikacja ustna
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA141
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA13
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA142
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32