Specjalność: s3EW



Komunikaty:

Przedmiot do wyboru 1 (1): Nowe technologie w pracy nauczyciela - dr Marek Kazimierowicz
Przedmiot do wyboru 1 (2): Nowoczesne technologie w nauczaniu wczesnoszkolnym i przedszkolnym - dr Marek Kazimierowicz
Przedmiot do wyboru 2 (w języku obcym): Komunikowanie w praktyce - dr Anna Kowal-Orczykowska
Przedmiot do wyboru 2 (w języku obcym): Planowanie kariery zawodowej - dr Kornelia Hübscher
s3EW1s3EW2
Czwartek 2019-02-28
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-01
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC113Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC113
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-03-04
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125
13:30-15:00Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC123Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC123
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-05
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda2RóżnePdw2 (wt)Legenda2Różne
13:30-15:00Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC19
15:15-16:45Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC19Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
18:45-20:15------
Środa 2019-03-06
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
11:45-13:15Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
13:30-15:00---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-07
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-08
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
10:00-11:30Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-12
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda3RóżnePdw2 (wt)Legenda3Różne
13:30-15:00Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC19Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC19
17:00-18:30Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
18:45-20:15------
Środa 2019-03-13
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
11:45-13:15---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
15:15-16:45Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-14
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC102Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC102
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-15
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-19
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
11:45-13:15Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
13:30-15:00---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-22
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Marek KazimierowiczC111Sd (sem)dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
13:30-15:00Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-26
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC127
15:15-16:45Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC127Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
18:45-20:15------
Środa 2019-03-27
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
11:45-13:15Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
13:30-15:00---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-28
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-03-29
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-02
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda5RóżnePdw2 (wt)Legenda5Różne
13:30-15:00Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC127
15:15-16:45Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC127Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
18:45-20:15------
Środa 2019-04-03
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
11:45-13:15---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
15:15-16:45Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-04
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-05
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
10:00-11:30Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
13:30-15:00Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-09
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda5RóżnePdw2 (wt)Legenda5Różne
13:30-15:00Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC127
17:00-18:30Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
18:45-20:15------
Środa 2019-04-10
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
11:45-13:15Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
13:30-15:00---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-11
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-12
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC113Ezn (wyk)dr Marek KazimierowiczC113
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-04-15
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212
11:45-13:15Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212
13:30-15:00Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykA212
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-16
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda6RóżnePdw2 (wt)Legenda6Różne
13:30-15:00Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherA15Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122
15:15-16:45Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherA15
17:00-18:30---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherA15
18:45-20:15------
Środa 2019-04-24
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
11:45-13:15---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
15:15-16:45Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-25
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-04-26
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-30
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda5RóżnePdw2 (wt)Legenda5Różne
13:30-15:00Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122
17:00-18:30Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-07
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda7RóżnePdw2 (wt)Legenda7Różne
13:30-15:00---Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-09
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC122---
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Ppioo (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Diewpn (ćw)dr Grażyna MaciakC122
15:15-16:45Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113Diewpn (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaA314Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaA314
18:45-20:15------
Piątek 2019-05-10
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1RóżneSd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-14
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
10:00-11:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
11:45-13:15Pdw2 (wt)Legenda8RóżnePdw2 (wt)Legenda8Różne
13:30-15:00Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126Pl (ćw)dr Wiesława Troszczyńska-NakoniecznyC122
17:00-18:30Mzd (ćw)dr Kornelia HübscherC126---
18:45-20:15------
Środa 2019-05-15
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
11:45-13:15Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
13:30-15:00---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-05-17
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(1) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
13:30-15:00Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224Ppioo (wyk)dr Marek KazimierowiczC224
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-05-20
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125
11:45-13:15Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125
13:30-15:00Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125Bihpze (wyk)dr Ilona GembalczykC125
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-05-22
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102---
11:45-13:15---Zu (wt)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2019-05-24
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Sd (sem)Legenda9RóżneSd (sem)Legenda9Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda9RóżneSd (sem)Legenda9Różne
11:45-13:15Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Pdw1(2) (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
Pdw1(1)Przedmiot do wyboru 1 ( 1 )
DiewpnDiagnoza i ewaluacja w pracy nauczyciela
PpiooPodstawy prawne i organizacyjne oświaty
SdSeminarium dyplomowe
EznEtyka zawodu nauczyciela
Pdw1(2)Przedmiot do wyboru 1 ( 2 )
BihpzeBezpieczeństwo i higiena pracy z ergonomią
Pdw2Przedmiot do wyboru 2
MzdMetodyka zajęć dydaktyczno-wyrównawczych
PlPodstawy logopedii
ZuZajęcia umuzykalniające
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Wanda GrelowskaC102
Sddr Marek KazimierowiczC111
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
Pdw2dr Kornelia HübscherA141
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC123
Pdw2dr Kornelia HübscherA217
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marek KazimierowiczC111
Sddr hab. Wanda GrelowskaC122
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Kornelia HübscherC123
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
Pdw2dr Kornelia HübscherA15
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Kornelia HübscherC125
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC18
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw2dr Kornelia HübscherC123
Pdw2dr Anna Kowal-OrczykowskaC127
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marek KazimierowiczC111
Sddr hab. Wanda GrelowskaA14