s3GK1 | |||
Poniedzia³ek 2024-02-12 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | C224 |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C125 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
¦roda 2024-02-14 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | D16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | D16 |
Czwartek 2024-02-15 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | C113 |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda1 | R�ne |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A32 |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
18:45-20:15 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
Poniedzia³ek 2024-02-19 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A15 |
18:45-20:15 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A15 |
Wtorek 2024-02-20 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
18:45-20:15 | - | - | - |
¦roda 2024-02-21 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-02-22 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | D16 |
13:30-15:00 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | D16 |
15:15-16:45 | Ja (æw) | Legenda2 | R�ne |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A217 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-02-23 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-02-26 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
18:45-20:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
Wtorek 2024-02-27 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
18:45-20:15 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
¦roda 2024-02-28 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
Czwartek 2024-02-29 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda3 | R�ne |
15:15-16:45 | Ja (æw) | Legenda3 | R�ne |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A141 |
18:45-20:15 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A141 |
Pi±tek 2024-03-01 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | C10 |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | C10 |
18:45-20:15 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | C10 |
Poniedzia³ek 2024-03-04 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A142 |
13:30-15:00 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A142 |
15:15-16:45 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A142 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A141 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-05 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_09 |
18:45-20:15 | - | - | - |
¦roda 2024-03-06 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A142 |
18:45-20:15 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A142 |
Czwartek 2024-03-07 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda4 | R�ne |
15:15-16:45 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-03-08 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
Poniedzia³ek 2024-03-11 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
15:15-16:45 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
17:00-18:30 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-12 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
18:45-20:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
¦roda 2024-03-13 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
Czwartek 2024-03-14 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda5 | R�ne |
15:15-16:45 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-03-15 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A242 |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A242 |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A32 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-03-18 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A141 |
18:45-20:15 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A141 |
Wtorek 2024-03-19 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
18:45-20:15 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
¦roda 2024-03-20 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A141 |
18:45-20:15 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A141 |
Czwartek 2024-03-21 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda2 | R�ne |
15:15-16:45 | Ja (æw) | Legenda2 | R�ne |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
18:45-20:15 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
Pi±tek 2024-03-22 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A16 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
¦roda 2024-03-27 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
Wtorek 2024-04-02 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
18:45-20:15 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
¦roda 2024-04-03 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A13 |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A13 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-04-04 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda6 | R�ne |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A12 |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A12 |
18:45-20:15 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A12 |
Pi±tek 2024-04-05 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
Poniedzia³ek 2024-04-08 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A141 |
18:45-20:15 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A141 |
¦roda 2024-04-10 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
Czwartek 2024-04-11 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda7 | R�ne |
15:15-16:45 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A217 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-04-12 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A142 |
13:30-15:00 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A142 |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A142 |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
Poniedzia³ek 2024-04-15 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
15:15-16:45 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
18:45-20:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
Czwartek 2024-04-18 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda8 | R�ne |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A141 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A141 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-04-19 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
Poniedzia³ek 2024-04-22 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
17:00-18:30 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-04-23 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
¦roda 2024-04-24 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
17:00-18:30 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | Online_43 |
18:45-20:15 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
Czwartek 2024-04-25 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda9 | R�ne |
15:15-16:45 | Ja (æw) | Legenda9 | R�ne |
17:00-18:30 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A217 |
18:45-20:15 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A217 |
Pi±tek 2024-04-26 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
13:30-15:00 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-04-29 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
17:00-18:30 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
18:45-20:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
Wtorek 2024-04-30 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
15:15-16:45 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedzia³ek 2024-05-06 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | Online_41 |
17:00-18:30 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | Online_40 |
18:45-20:15 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | Online_42 |
Wtorek 2024-05-07 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
¦roda 2024-05-08 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A141 |
18:45-20:15 | Bsi (p) | mgr in¿. Marcin Tracz | A141 |
Czwartek 2024-05-09 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Ja (æw) | Legenda10 | R�ne |
15:15-16:45 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A16 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A16 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Pi±tek 2024-05-10 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
17:00-18:30 | RtiA-C (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
Poniedzia³ek 2024-05-13 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A145 |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A145 |
13:30-15:00 | Sd (sem) | dr Aleksander Klosow | A145 |
15:15-16:45 | Msi (sem) | mgr in¿. Piotr Pruszyñski | A143 |
17:00-18:30 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A143 |
18:45-20:15 | Bsi (sem) | mgr in¿. Marcin ¯muda | A143 |
Wtorek 2024-05-14 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
18:45-20:15 | PgiD (lab) | mgr in¿. Piotr Skoczylas | D16 |
¦roda 2024-05-15 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | RtiA-C (wyk) | mgr in¿. Krzysztof Kolbusz | D16 |
15:15-16:45 | Pw (wyk) | mgr in¿. Jan Duda | A144 |
17:00-18:30 | Bsi (wyk) | dr in¿. Piotr Nadybski | C113 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-05-16 | |||
s3GK1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | 1Pw (sem) | dr Aleksander Klosow | A15 |
13:30-15:00 | PgiD (wyk) | dr Aleksander Klosow | A15 |
15:15-16:45 | Ja (æw) | Legenda11 | R�ne |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Skrot | Nazwa |
---|---|
PgiD | Programy graficzne i DTP |
Bsi | Bezpieczeñstwo systemów informatycznych |
RtiA-C | Rysunek techniczny i AUTO - CAD |
Pw | Przedmiot wybieralny |
Ja | Jêzyk angielski |
Sd | Seminarium dyplomowe |
Msi | Metody sztucznej inteligencji |
1Pw | 1 Przedmiot wybieralny |
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|