SpecjalnoŠ: s3PAM



Komunikaty:

s3PAM1(1)s3PAM1(2)
Poniedzia│ek 2019-02-18
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-02-19
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐neJa (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218---
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
18:45-20:15------
Czwartek 2019-02-21
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Rˇ┐neSd (sem)Legenda3Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-02-25
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
13:30-15:00---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-02-26
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Czwartek 2019-02-28
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
15:15-16:45Sd (sem)Legenda4Rˇ┐neSd (sem)Legenda4Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-04
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-03-05
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC18Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC18
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-07
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Rˇ┐neSd (sem)Legenda3Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-11
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
11:45-13:15---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-12
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-14
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Sd (sem)Legenda4Rˇ┐neSd (sem)Legenda4Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-03-18
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC11---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC11
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-03-19
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC222Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC222
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC227Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-03-21
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiE1Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiE1
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Sd (sem)Legenda5Rˇ┐neSd (sem)Legenda5Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Poniedzia│ek 2019-03-25
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
11:45-13:15---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-03-26
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15------
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC224Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC224
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Czwartek 2019-03-28
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Sd (sem)Legenda6Rˇ┐neSd (sem)Legenda6Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-01
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-04-02
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-04
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC205Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC205
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Rˇ┐neSd (sem)Legenda3Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15------
Wtorek 2019-04-09
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Czwartek 2019-04-11
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC212Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC212
15:15-16:45Sd (sem)Legenda6Rˇ┐neSd (sem)Legenda6Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-15
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-04-16
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA144PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA144
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-04-25
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC113Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC113
15:15-16:45Sd (sem)Legenda6Rˇ┐neSd (sem)Legenda6Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-04-29
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Wtorek 2019-04-30
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-06
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
11:45-13:15---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-07
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA245Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA245
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda7Rˇ┐neJa (Šw)Legenda7Rˇ┐ne
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-09
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
11:45-13:15------
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA144Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA144
15:15-16:45Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA141Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA141
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-13
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-05-14
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-16
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA145Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA145
15:15-16:45Sd (sem)Legenda8Rˇ┐neSd (sem)Legenda8Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
18:45-20:15Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
Poniedzia│ek 2019-05-20
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
11:45-13:15---Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-05-21
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Czwartek 2019-05-23
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:15-16:45Sd (sem)Legenda9Rˇ┐neSd (sem)Legenda9Rˇ┐ne
17:00-18:30Sd (sem)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212Sd (sem)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-05-27
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-05-28
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐neJa (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-05-30
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Sd (sem)Legenda10Rˇ┐neSd (sem)Legenda10Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15------
Wtorek 2019-06-04
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda11Rˇ┐neJa (Šw)Legenda11Rˇ┐ne
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212Zmp (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Czwartek 2019-06-06
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:15-16:45Sd (sem)Legenda12Rˇ┐neSd (sem)Legenda12Rˇ┐ne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2019-06-10
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA218
Wtorek 2019-06-11
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
10:00-11:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC224Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC224
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-06-13
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:15-16:45Sd (sem)Legenda10Rˇ┐neSd (sem)Legenda10Rˇ┐ne
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15------

SkrotNazwa
JaJŕzyk angielski
PwBPrzedmiot wybieralny B
ZmpZaawansowane metody programowania
PskPodstawy symulacji komputerowej
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
SdSeminarium dyplomowe
MsiMetody sztucznej inteligencji
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA15
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC226
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC19
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC19
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC19
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC224
Jamgr Magdalena ArdeliC313
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC226
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC222
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Bsimgr in┐. Piotr NadybskiC11
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA217
Legenda12
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA141
Sddr hab. in┐. Wojciech KordeckiC19