Specjalność: s3RP



Komunikaty:

s3RP1
Poniedziałek 2018-10-01
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA14
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC226
18:45-20:15---
Środa 2018-10-03
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-04
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2018-10-08
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC225
11:45-13:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-10
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-11
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-15
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaE1
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC228
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC227
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-16
s3RP1
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
10:00-11:30Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiC127
11:45-13:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC127
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-17
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-18
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC224
Poniedziałek 2018-10-22
s3RP1
08:15-09:45Jo (ćw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA141
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-23
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-24
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-25
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-29
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC225
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC225
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda5Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC225
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC225
18:45-20:15---
Środa 2018-10-31
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-05
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-06
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Jo (ćw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA31
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-07
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-08
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2018-11-12
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaE3
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC226
18:45-20:15Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
Wtorek 2018-11-13
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiA36
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiA36
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-14
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-15
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2018-11-19
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-21
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC125
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-22
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC125
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)mgr Agnieszka ŁakomskaA203
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2018-11-26
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC14
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda6Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC226
18:45-20:15Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
Wtorek 2018-11-27
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-28
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15---
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-29
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)mgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA14
Poniedziałek 2018-12-03
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-04
s3RP1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
11:45-13:15Jo (ćw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA31
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-05
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-06
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA144
Poniedziałek 2018-12-10
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC227
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC125
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC227
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC227
18:45-20:15---
Środa 2018-12-12
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15---
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA144
17:00-18:30Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA144
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-13
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2018-12-17
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-18
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Jo (ćw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-19
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-20
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Czwartek 2019-01-03
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-01-07
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC125
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC226
18:45-20:15---
Środa 2019-01-09
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-01-10
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-01-14
s3RP1
08:15-09:45Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC222
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Rf (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-01-17
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda4Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2019-01-21
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
11:45-13:15Rb (wyk)dr Bożena RudnickaV_WS5
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC226
18:45-20:15---
Środa 2019-01-23
s3RP1
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Af (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA144
17:00-18:30Wdw (wyk)dr Paweł SkowronA144
18:45-20:15---
Czwartek 2019-01-24
s3RP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15Wdw (wyk)dr Paweł SkowronC212
Poniedziałek 2019-01-28
s3RP1
08:15-09:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
RfRyzyko finansowe
RzRachunkowość zarządcza
RbRachunkowość budżetowa
JoJęzyk obcy
SdSeminarium dyplomowe
Rjn-pRachunkowość jednostek non - profit
AfAnaliza finansowa
KsrKomputerowe systemy rachunkowości
WwjoWarsztaty w języku obcym
WdwWykłady do wyboru
SpippSystem podatkowy i polityka podatkowa
ContrControlling
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Sylwia ZajchowskaA203
Jomgr Magdalena ArdeliC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Wwjomgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
Wwjomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
Jomgr Sylwia ZajchowskaA203
Jomgr Magdalena ArdeliC311
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Wwjomgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
Wwjomgr Agnieszka ŁakomskaA203
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
Jomgr Sylwia ZajchowskaA203
Jomgr Magdalena ArdeliC311
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC125
Jomgr Sylwia ZajchowskaA203
Jomgr Magdalena ArdeliC311