SpecjalnoŠ: s3SSK



Komunikaty:

s3SSK1
Poniedzia│ek 2019-02-18
s3SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-02-19
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15---
Czwartek 2019-02-21
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00---
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-02-25
s3SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-02-26
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC18
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-02-28
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-04
s3SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-05
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC18
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-07
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-11
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-12
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC18
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-03-14
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-18
s3SSK1
08:15-09:45Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC11
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC11
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-19
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC222
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC227
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiA145
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiA145
18:45-20:15---
Czwartek 2019-03-21
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiE1
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-03-25
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-03-26
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC312
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC18
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-03-28
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-01
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-02
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC19
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC19
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-04
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-08
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-09
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC19
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-04-11
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-15
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-16
s3SSK1
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA144
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15---
Czwartek 2019-04-25
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-04-29
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-04-30
s3SSK1
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena ArdeliC313
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-07
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC19
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-05-09
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-13
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-14
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC225
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC19
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC19
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-16
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00Ja (Šw)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-20
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-21
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC18
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-05-23
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
13:30-15:00---
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-05-27
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-05-28
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15---
Czwartek 2019-05-30
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00---
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-06-03
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
13:30-15:00PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-04
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
13:30-15:00PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA212
15:15-16:45Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC18
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2019-06-06
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00---
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2019-06-10
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Agnieszka MruklikC10
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-06-11
s3SSK1
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC212
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC127
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30AsWS (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
18:45-20:15---
Czwartek 2019-06-13
s3SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
13:30-15:00---
15:15-16:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
JaJŕzyk angielski
PwBPrzedmiot wybieralny B
MsiMetody sztucznej inteligencji
PskPodstawy symulacji komputerowej
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
SdSeminarium dyplomowe
AsWSAdministrowanie systemem Windows Server
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA15
Jamgr Magdalena ArdeliC312
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC312
Jamgr Magdalena ArdeliC313