Specjalność: s3T



Komunikaty:

s3T1
Poniedziałek 2018-10-01
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-02
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-03
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-04
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-08
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-09
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-10
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC127
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC127
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-11
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-15
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-16
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA12
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-17
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-18
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-22
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-23
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-24
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-25
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-10-29
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-10-30
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA12
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-10-31
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-05
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-06
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-07
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-08
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda5Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-12
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-13
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA12
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-14
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-15
s3T1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
10:00-11:30Sd (sem)Legenda4Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-19
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-20
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-21
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA32
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA15
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-22
s3T1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-11-26
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-11-27
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA12
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA12
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA12
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-11-28
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA13
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA13
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-11-29
s3T1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-12-03
s3T1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-04
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15P-ku (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-05
s3T1
08:15-09:45Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA13
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA13
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-06
s3T1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA13
13:30-15:00Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-12-10
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Eg (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC18
13:30-15:00Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
15:15-16:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-12-11
s3T1
08:15-09:45Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
10:00-11:30Pp (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
11:45-13:15Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Ptm (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-12-12
s3T1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ptp-a (zp)mgr Izabela SeleraA145
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-13
s3T1
08:15-09:45Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
PpPrzekład pisemny
LjoLektorat języka obcego
EgEmisja głosu
PtmPrzekład tekstów medycznych
SdSeminarium dyplomowe
KjaKonwersatorium języka angielskiego
P-kuPNJA - komunikacja ustna
Ptp-aPrzekład tekstów prawno - administracyjnych
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA145
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA141
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA13
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA142
Sddr Lilia OmelanA31
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA32